Editörün SeçimiOyun

İddialara göre GTA 6 Haritası Yıllar Önce Sızdırılmış

Oyuncular için oldukça bol ve güzel içeriklerle geçecek olan 2020 yılının en büyük beklentisi kuşkusuz ki GTA 6. Rockstar Games tarafından yapılacak herhangi bir açıklama, sızıntı, tüyo bekleyen oyuncular, artık öyle teoriler üretmeye başladılar da ki bazıları gülünç gelebiliyor. Ama bu sefer ortaya atılan iddialar bırakın gülünç olmayı, oldukça mantıklı. Zira iddialara göre Rockstar’ın kurucu ortağı bundan yıllar önce, 2013 yılında GTA 6 haritasını sızdırmış olabilir.

GTA 5 hakkında da yaptığı doğru sızıntılarla özellikle GTA oyuncuları tarafından yakın takip edilen bir kullanıcı, yaptığı GTA 6 sızıntısı ile herkesi heyecanlandırmayı başardı.

GTA 6 haritası nasıl olacak?

İlk olarak dünyaca ünlü forum sitesi Reddit’te yaptığı GTA sızıntıları ile tanınan Razed adlı kullanıcı, GTA 6 haritasına ait sızıntıyı paylaştı. Tam o dakikalarda ise diğer ünlü forum sitesi 4Chan üzerinden ise aynı harita Yan2295 adlı kullanıcı tarafından paylaşıldı.

Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan bu sızıntıların ardından GTA hayranları bu kullanıcılara kaynaklarını sorduklarında ise oldukça ilginç cevap aldılar. Zira ikisinin de verdiği cevaba göre kaynakları direkt olarak Rockstar Games’in kurucu ortaklarından birisi olan Sam Houser’mış.

Özellikle olayla ilgili açıklama yapan Razed, Sam Houser’ın gizli belgesini ele geçirdiğini ve bu belgeyere dayanarak bu sızıntıyı yaptığını söyledi. Razed’e göre Rockstar Games, 60 kişilik özel ekip kurarak bu ekipten GTA 6 haritası geliştirmesini istemiş. Lakin oyunun nerede geçeceğine karar veremeyen bu ekip, bir liste hazırlamışlar. Hazırlanan listelere göre GTA 6, Miami’de yani GTA Vice City’nin geçtiği haritada geçebilir.

Razed tarafından sızdırılan özel GTA 6 haritası listesi:

  • Miami (GTA Vice City)
  • Karlı GTA haritası. (GTA 5’deki ilk soygunun geçtiği harita)
  • Meksika

Bakalım GTA 6 sızdırılan bu haritalarda mı geçecek yoksa oyuna ait özel harita mı tasarlanacak bekleyip göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı