Editörün Seçimi

IFA Berlin 2019’da Neler Bekleniliyor?

IFA 2019, 6-11 Eylül tarihleri arasında Berlin’e sayısız yenilik ve teknoloji eğilimi çekiyor. Sony, Panasonic, Samsung, AVM, Telekom ve Co. gibi çok sayıda büyük üretici yine burada tanıtımlarını yapıyor. Peki bizleri neler bekliyor?

IFA Berlin 2019

Acer – Yeni Oyun Dizüstü Bilgisayarları?

Bugüne kadar pek bilinen bir şey yok; bu da Acer’ı Çarşamba günü basın etkinliğinde gösterecek. Bildiğimiz gibi, IFA’da yeni dizüstü bilgisayarlar bekleyebiliriz. Son basın e-postasına çok dikkat ediyorsanız, yeni sınırsız ekranlara ek olarak içerik yaratıcıları ve oyuncular için yeni bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar bekleyebiliriz.

LG – 4K Ultra HD Projektör?

LG, 77 inç 8K OLED televizyonun CES 2019’da piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Elbette bunu tekrar göreceğiz. Buna ek olarak, LG 4K Ultra HD içeren yeni bir projektör üzerinde de çalışacak.

Asus – Yeni ZenBook?

Asus, son yıllarda hep bir ZenBook sunmuştur. Bu yıl, gelenekler, Mayıs’ta olduğu gibi, yeni bir dizi gösterildi. Söylentiler şu anda ROG kategorisinden bir şey bekleyebileceğimizi gösteriyor.

Huawei – Kirin 990?

Huawei, son yıllarda IFA’da yeni Kirin işlemcisini tanıtmak için kullandı. Bu yıl, şu ana kadar bildiğimiz Kirin 990 olmalı, ayrıca 19 Eylül’de Münih’te ilk kez görmemize izin veren Mate 30’a da monte edildi. Söylentilere göre hala IFA’da gösterilecek olan 5G TV’den bahsediyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı