Editörün Seçimi

İnstagram da Web’den Mesaj (Dm) Atma

Günümüzün en çok tercih edilen sosyal medya platformlarının başında İnstagram geliyor ve İnstagram kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Bu nedenle kişisel İnstagram hesaplarının yanı sıra, firmalarında artık bir İnstagram hesabı bulunmaktadır. Ancak her zaman telefondan İnstagram’a girilmediği için, kişiler bazı durumlarda da bilgisayarlardan girmek istiyorlar. Ancak Web’den girildiğinde, Dm yani mesaj gönderme özelliği aktif değildir. İnstagram da web’den mesaj (Dm) atma özelliğinin aktifleştirilmesi ve İnstagram’ın daha aktif bir şekilde kullanılması için, sizlere sunduğumuz detayları uygulayabilirsiniz.

İnstagram da Web’den Nasıl Dm Gönderebilirim?

İnstagram’da telefondan mesaj göndermek mümkündür ancak bu özelliğin web’de kullanılması ise pek mümkün değil. Kullanıcılarında en çok şikâyette bulunduğu konu bu olmaktadır. Peki, İnstagram da web’den nasıl mesaj gönderilir? Şimdi sizlere bu husustan bahsetmeye çalışalım.

  • Sosyal paylaşım siteleri arasında en popüler platform olan İnstagram, pek çok özelliği ile kullanıcılarına imkânlar sunuyor ancak, Dm problemi ile kullanıcılarını üzmektedir.
  • Bunun önüne geçilmesi için bilgisayarınıza bir uygulama yüklemeniz gerekir.
  • Bu uygulama, BlueStacks App Player olarak bilinir.
  • Yüklemeyi gerçekleştirdiğiniz anda bilgisayarınıza inen dosyayı kurun ve kurma işleminde sorun yaşıyorsanız, yönetici olarak çalıştırın.
  • Uygulamanın indirilmesi ise tamamen ücretsizdir.
  • Bu uygulama içerisinden İnstagram dâhil pek çok uygulamayı bilgisayarınıza yükleyebiliyorsunuz.
  • Bu şekilde İnstagram’da web’den mesaj gönderebilirsiniz.

İnstagram oldukça popüler bir uygulama olması nedeni ile milyonlarca kişi kullanıyor ancak bu gibi problemler ile de karşılaşılabiliyor. Bunun önüne geçilmesi için pek çok farklı yöntem bulunsa da, İnstagram bu problemi düzelteceğe hiç benzemiyor. İnstagram da bilgisayardan mesaj göndermek isterseniz, bu yolu deneyerek sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Çünkü güncel hususlar göz önüne alındığında, bilgisayardan mesaj göndermenin kolaylığını kullanıcılar yaşamak istemektedir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı