Editörün Seçimi

İnternet Download Manager Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

İnternet Download Manager Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

İnternet üzerinden bir dosya indirdiğimiz zaman genellikle dosyanın yavaş inmesinden şikayetçi oluruz. Artık İnternet Download Manager sayesinde bu problemin önüne geçebilirsiniz. Çünkü bu program sayesinde internette indirdiğiniz dosyalar çok daha hızlı bir şekilde inecek. İnternet download manager nedir? Bu program, internetten veri indirirken daha hızlı bir şekilde inmesini sağlayan bir dosya indirme yöneticisidir. Aynı zamanda İnternet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcılarıyla kusursuz bir şekilde çalışır. Yarım kalmış indirme dosyalarınızı da yine aynı şekilde bu program sayesinde indirebilirsiniz.

İnternet Download Manager kullanımı

İnternet Download Manager programını indirirken çok dikkatli olun. Çünkü İDM adı altında piyasada çok sayıda zararlı yazılım içeren programlar mevcut. Bu programlar, hijackers denilen tarayıcınızdaki sayfaları bir başka sayfalara yönlendiren virüsler barındırıyor.

Son zamanlarda en çok indirilen bu programı bilgisayara indirdikten sonra klasik kurulumu yapın. Daha sonra uygulamayı açarak indirmek istediğiniz tüm dosyaları kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı