Editörün Seçimi

Microsoft Visual C++ nedir kaldırsam ne olur?

Ctrl + Alt + Delete kombinasyonunu sık kullananlar, işlemler bölümünde Microsoft Visual C++ programıyla sıklıkla karşılaşıyor. Birçok kişi de bunun ne olduğunu ve kapatılmasının gerekli olup olmadığını soruyor. Bugünkü yazımızda sizlere Microsoft Visual C++ hakkında detaylı bilgiler vereceğiz ve görev yöneticisinden kaldırıp kaldırmayacağınız ile ilgili bilgiler aktaracağız. Program ekle/kaldır kısmına girenlerin gördüğü bu program tamamen zararsızdır. MV C++ bir programlama dilidir. Bu program, bilgisayarınıza yüklenen pek çok yazılımın doğru ve kusursuz çalışmasını sağlar. Bu bakımdan C++ son derece önemli ve gereklidir.

Microsoft Visual C++ nedir kaldırsam ne olur?

Microsoft Visual C++ kaldırma işlemi

Microsoft Visual C++ programı, bilgisayarınızdaki programların stabil bir şekilde çalışmasını sağlar. Elbette Microsoft Visual C++’yı program ekle/kaldır diyerek kaldırdığınız zaman bilgisayarınız çökmez. Ancak bu programı kaldırırsanız, bilgisayarınızda yer alan programlar kusursuz bir şekilde çalışmaz ve sık sık hatalarla karşılaşırsınız.

MV C++ son derece gerekli bir programdır ve “İşlemler” kısmında gördüğünüzde kesinlikle kapatmamanız gereken programların başında yer alır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı