Editörün Seçimi

Pdf Dosyasını Word Convert Program

Pdf Dosyasını Word Convert Program

Daha çok öğrencilerin merak ettiği bir konu olan Pdf dosyasını Word’e çevirme sorusu, sıklıkla sorulan soruların başında geliyor. Ders notlarını Pdf ile alıp düzenlemek isteyenler için Pdf’in Word’e aktarılması mecburidir. Bu bakımdan bugün sizlere Pdf dosyasını Word’e çeviren program ve siteler hakkında bilgiler aktaracağız. İlk olarak bu işlemin mümkün olduğunu belirterek konuya giriş yapmak lazım. Dilediğiniz Pdf dosyalarını Word’e aktarmak için çeşitli programlar kullanabilirsiniz.

Pdf dosyasını Word’e çeviren programlar

Pdf dosyasını Word’e çevirme işini yapan bir dizi üçüncü parti uygulamaları var. Programlar kadar aynı zamanda online çevirici olarak da birçok site bu işlemi yapabiliyor. İlk olarak https://creative.adobe.com/plans adresine giderek Adobe Creative Cloud’a kayıt olun. İlk 30 gün ücretsiz sürümünden bu şekilde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda pdftoword.com adresine de giderek online bir şekilde Pdf dosyalarınızı Word’e aktarabilirsiniz.

Pdf dosyalarını her ne sebeple olursa olsun Word’e aktarmak ve değişiklik yapmak oldukça kolaydır. Yukarıdaki yöntemleri uygulayarak sizde kolay bir şekilde Word’e çevirme işlemlerini yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı