Editörün Seçimi

Programsız Tiktok Videoları Nasıl İndirilir?

Programsız Tiktok Videoları Nasıl İndirilir?

Sıklıkla gördüğümüz Tiktok videoları her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. Binlerce insanın izlediği bu videolar kimi zaman unutulmamak ve tekrar izlenmek üzere kaydediliyor. Bu alternatifin dışında kullanıcılar aynı zamanda Tiktok videolarını programsız indirme seçeneğinden de yararlanmak istiyor. Peki programsız Tiktok videoları nasıl indirilir? En beğendiğiniz Tiktok videolarını indirmek için aşağıda verilen adımları uygulamanız gerekiyor.

Tiktok videolarını programsız indirin

Tiktok videolarını programsız bir şekilde indirme seçeneği bulunuyor. Her ne kadar bunun için piyasada onlarca program yer alsa da bu işlemi hızlı ve programsız bir şekilde de halledebilirsiniz. Tiktok, kullanıcılarına sunduğu özellik sayesinde Tiktok videolarını programsız indirme olanağından faydalanabilirsiniz.

Tiktok videolarını indirmek için ilk olarak indirmek istediğiniz videoyu açın. Açmış olduğunuz videoda “Paylaş” butonuna tıklayın. Daha sonra “Kaydet” özelliğini kullanın. Bu şekilde dilediğiniz videoları ücretsiz ve programsız bir şekilde cep telefonunuza indirebilirsiniz. Aynı zamanda Tiktok videolarını paylaş diyerek Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram gibi sosyal medya hesaplarında da paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı