Editörün Seçimi

SafeIP ile İp Adresi Değiştirme?

SafeIP ile İp Adresi Değiştirme?

İp adresinizi değiştirmek için çeşitli yazılımlar kullanabilir ya da bu yazılımları ücretli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde ip değiştirmek istiyorsanız SafeIP kullanabilir ve İp adresinizi dilediğiniz kadar değiştirebilirsiniz. Özellikle herhangi bir siteden ban yediyseniz ve o siteyi tekrar ziyaret etmek istiyorsanız, bu yazılımı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sizi yasaklayan sitelere girmek ve erişime kapalı sitelere giriş yapmak için SafeIP yazılımını kullanabilirsiniz.

SafeIP nasıl kullanılır

Herhangi bir sohbet kanalında da ban yediğiniz takdirde SafeIP yazılımını kullanabilirsiniz. Üstelik bu yazılım tamamen Türkçe dil desteğiyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Türkiye’de engellenmiş ve TİB yemiş tüm sitelere de SafeIP ile giriş sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu yazılımda istediğiniz ülkenin İP adresini kullanmakta da özgürsünüz.

http://www.gezginler.net/indir/safeip.html SafeIP programını vermiş olduğumuz bu linkten indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İp adresini değiştirme işlemi için bu yazılımı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama, bilgisayarınızda yer kaplamayacağı için herhangi bir olumsuz durumda yaşamazsınız.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı