Editörün Seçimi

Sarahah Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Sarahah Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır?

2016 senesinde piyasaya sürülen ve oldukça tutulan Sarahah uygulaması, Suudi Arabistanlı geliştiriciler tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Bugünkü konumuzda ise Sarahah şifre sıfırlama işleminin nasıl yapıldığını sizlere açıklayacağız. Unuttuğunuz şifrenizi yenilemek için yapmanız gereken işlem oldukça basit. Dürüstlük anlamına gelen Sarahah uygulaması hem Play Store’da hem de App Store’da en çok indirilen uygulamalar arasında yer alıyor. Telefonlarda Whatsapp, Instagram gibi uygulamaların yanı sıra Sarahah’da vazgeçilmez uygulamalar arasına girmeyi başardı.

Sarahah parola sıfırlama nasıl yapılır?

Sarahah şifre sıfırlama işlemi için https://www.sarahah.com/Account/Login adresine giriş yapın. Daha sonra karşınıza gelen ekranda “I forgot my password” yazan butona tıklayın. Linke tıkladıktan sonra karşınıza gelecek ekranda, mail adresinizin girilmesi istenecek. Kayıtlı mail adresinizi ilgili boşluğa girdikten sonra “Send” butonuna basarak şifrenizi sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

Şifrenizi sıfırlamak için bu yolu izlemeniz yeterli gelecektir. Şifre sıfırlama talebiniz alındıktan kısa bir süre sonra mail adresinize yeni şifrenizi oluşturmak için bir link gelecek. O linke tıklayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı