Editörün Seçimi

Snapchatte Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchatte Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme için birtakım ipuçlarını sizlerle paylaşacağız. Snapchatte paylaştığınız gönderiler belli bir süre platformda kalıyor ve belli bir süre sonra kendiliğinden siliniyor. Bu şekilde silinen içeriklerin tekrardan geri getirilmesi de pek mümkün olmuyor. Peki Snapchatte silinen içerikler geri gelir mi? Silinen içeriklerin tekrar geri getirilmesi için birtakım uygulamalar yer alıyor. Hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen bu uygulamalar sayesinde silinen içeriklerinizi tekrar geri getirebiliyorsunuz.

Snapchatte silinen içerikleri geri getirme

Snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme işlemi için ilk olarak işletim sisteminize uygun olan uygulamayı indirmelisiniz. Silinen içerikleri geri getirmek için kullanmanız gereken uygulama EaseUS MobiSaver’dir. Bu uygulama sayesinde silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Bu sayede silinen fotoğraflar, videolar, müzikler ve dosyaları geri getirebilirsiniz.

EaseUS MobiSaver uygulaması (.nomedia) klasörünüzde silinen dosyaları kurtarır. Bu uygulamayı kullanmakta son derece basittir. Tek yapmanız gereken uygulamayı cep telefonunuza indirmek. Daha sonra silinen tüm gönderilerinizi geri getirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

2 Yorum

  1. Merhabalar ben söylemiş oldugum programı indirdim fakat benden her biri için ücret istiyor bu yüzden kurtaramıyorum fotolarımı ne yapmamız gerek açıklarsanız sevinirim

  2. Uygulamayı ücretli satın aldığım halde hiçbir şekilde geri getiremiyorum fotoğraflarımı dönüş yapar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı