Editörün Seçimi

Tiktok Mesaj Gönderme Sorunu

Tiktok Mesaj Gönderme Sorunu

Bazı durumlarda Tiktok kullanıcıları mesaj gönderme esnasında problemler yaşayabiliyor. Tiktok mesaj gönderme sorunu teknik problemlerden kaynaklanabildiği gibi çoğu zamanda Tiktok’un kendi özelliğinden kaynaklanır. Şöyle ki, Tiktok üzerinden bir kişiye mesaj gönderebilmeniz için o kişiyle arkadaş olmanız gerekmektedir. Arkadaş grubunuzda yer almayan bir kişiyle mesajlaşmanız mümkün değildir.

Tiktok mesaj gönderemiyorum problemi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Tiktok üzerinden mesajlaşmak için karşı tarafla arkadaş olmalısınız. Arkadaş olduğunuz takdirde mesaj gönderemiyorsanız önbelleğinizi temizlemeniz gerekiyor. Tiktok önbellek temizleme için yapılması gereken işlem oldukça basittir. Önbellek temizleme, Android ve IOS işletim sistemine sahip cihazlarda farklılık gösteriyor.

Android cihazlarda Tiktok önbelleğini temizlemek için menü üzerinden uygulamalara gelin. Uygulamalardan Tiktok’u seçin ve Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin. IOS işletim sistemine sahip cihazlarda ise önbellek temizleme işlemi olmadığından ötürü Tiktok uygulamasını silip tekrar yüklemeniz gerekecek.

Önbellekleri temizlemenize rağmen Tiktok mesaj gönderme sorunu devam ediyorsa, uygulama yöneticileriyle iletişime geçmeniz uygun olacaktır. Tiktok profilinize girip sol üst kısımda yer alan “…” butonuna basın ve “Bir problemi rapor et” seçeneği ile yaşadığınız sıkıntıyı bildirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı