Editörün Seçimi

Tiktok Videoları Nasıl Silinir?

Tiktok Videoları Nasıl Silinir?

Son zamanların en popüler uygulamalarından olan Tiktok, milyonlarca gencin sıklıkla kullandığı uygulamaların başında geliyor. En beğenilen videoların paylaşıldığı bu uygulama ile kullanıcılar istedikleri videoyu profillerinde paylaşıyor. Tiktok videoları nasıl silinir konusu da kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Çünkü bilindiği üzere Tiktok’ta toplu video silme işlemi ne yazık ki yapılamıyor. Bu yüzden videoları tek tek silmeniz gerekecek.

Tiktok video silme nasıl yapılır?

Tiktok video silme işlemi yapmadan önce bilmeniz gereken bir şey var. Sildiğiniz bu videolar sunucudan kaldırılacağı için bir daha geri alınması mümkün değil. Tiktok’ta silmek istediğiniz videoyu açın. Açtığınız videoda sağ alt kısımda yer alan ok butonuna tıklayın. Açılan ekrandan “Sil” seçeneğini seçerek mevcut videonun silinmesini sağlayabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi silmiş olduğunuz Tiktok videoları asla geri getirilemez.

Tiktok’ta sevmediğiniz ya da paylaştığınıza pişman olduğunuz videoları kaldırmak için yukarıda anlattığımız yöntemi kullanabilirsiniz. Silmek istediğiniz tüm videolarda bu işlemi tekrarlayarak dilediğiniz kadar video silebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı