Editörün Seçimi

Tiktok Yoruma Nasıl Kapatılır

Tiktok Yoruma Nasıl Kapatılır

En çok indirilen ve kullanılan uygulamaların başında gelen Tiktok’a her gün binlerce yeni video ekleniyor. Tiktok’a kayıt olarak ya da misafir olarak da yüklenmiş videoları izleyebilirsiniz. Ancak videoları beğenme, yorum yapma ve paylaşmak için mutlaka Tiktok’a üye olmanız gerekiyor. Görüldüğü üzere Tiktok’a üye olmayan kişilerde videolarınıza yapılan yorumları okuyabiliyor. Kimileri için bu bir problem teşkil etmese de birçok insan için bu durum can sıkıcı olabiliyor. Bu yüzden Tiktok videolarını yoruma kapatma özelliğini aktif edebilir ve tüm videolarınızı yoruma kapatabilirsiniz.

Tiktok videolarını yoruma kapatma

Tiktok yoruma kapatma nasıl yapılır sorusunun cevabı aslında oldukça basit. Çekmiş olduğunuz videoları yorumlara açık ya da kapalı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Tabi videoyu paylaştıktan sonra fikriniz değişirse yine yorumları dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz.

Tiktok yoruma kapatma işlemi için öncelikle Tiktok uygulamasını açın. Hesabınıza girdikten sonra kendi profil sayfanıza giriş yapın. İşlem yapacağınız videoyu belirleyin ve açın. Daha sonra sağ üst tarafta bulunan “…” butonuna tıklayın. Daha sonra aşağıda çıkan bölümlerden “Yorumlar açık” ve “Yorumlar kapalı” kısmını bulun ve dilediğiniz gibi değiştirin.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı