Editörün Seçimi

Turkcell Bip İle Faks Nasıl Gönderilir?

Turkcell Bip İle Faks Nasıl Gönderilir?

Turkcell Bip uygulaması yalnızca Turkcell aboneleri için değil aynı zamanda tüm operatör müşterilerinin de kullanabileceği bir sohbet uygulamasıdır. Anlık olarak mesajlaşabileceğiniz Bip ile birçok özellikten yararlanabilirsiniz. Bip uygulamasının en bilinen ve en çok kullanılan özelliği ise faks gönderebilmesidir. Turkcell Bip ile faks nasıl gönderilir sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

Turkcell Bip faks gönderme nasıl yapılır?

Hangi operatöre sahip olursanız olun Turkcell Bip uygulaması ile dilediğiniz numaraya faks gönderebilirsiniz. Tabi şu anlık bu özelliği sadece Turkcell aboneleri kullanabiliyor. Play Store ya da App Store ile Bip uygulamasını cep telefonunuza indirin. Bip ile faks gönderebilmek için Akıllı Faks hizmetini takip etmeniz yeterli gelecektir.

Turkcell Bip ile faks gönderme işlemi için uygulamaya girdikten sonra “Keşfet” sekmesine tıklayın ve Akıllı Faks’ı takip edin. Daha sonra Akıllı Faks’ı açın. Faks göndermek istediğiniz yurt içi ya da yurt dışı numarasını ilgili alana yazın. Ardından mesajınızı girerek dilediğiniz numaraya faks gönderebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı