Editörün Seçimi

Usb Bellek Virusler den koruma

Usb Bellek Virusler den koruma

Usb belleklerden bilgisayara bulaşan virüsler her zaman insanları bezdirmiştir. Yeni aldığınız Usb belleklerde dahi bu virüslere rastlamak mümkün. Peki Usb bellek virüsleri nasıl bulaşır ve nasıl engellenir? Bugünkü yazımızda sizlere bu virüslerden kurtulma yollarını anlatacağız. Usb virüslerinden korunmak istiyorsanız, yüklemeniz gereken bir yazılım var. Bu yazılımı bilgisayarınıza kurarak Usb’lerden gelebilecek tüm tehditleri tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Usb virüslerinden nasıl kurtulurum?

Usb virüsleri oldukça sinsi ve tehlikelidir. Çok kolay bir şekilde bilgisayardan bilgisayara yayılabilir. Usb belleği bilgisayarınıza taktıktan sonra bu tehlikeyle baş başa kalıyorsunuz. Güvenmediğiniz mağazalardan aldığınız sıfır Usb belleklerde bile bu gibi virüsler yer alabiliyor. O yüzden mutlaka marka olan Usb bellekleri satın almaya özen gösterin.

Usb virüslerinden korunmak için Usb Disk Security yazılımını bilgisayarınıza yüklemelisiniz. Bu yazılım oldukça hızlı ve etkilidir. Çevrimdışı en iyi koruyucuların başında gelir. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarların kullanımı için uygundur. Bilgisayarınızda yer alan diğer güvenlik uygulamaları ile kusursuz bir şekilde çalışır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı