Editörün Seçimi

Whatsapp Arka Plan Nasıl Değişir?

Whatsapp Arka Plan Nasıl Değişir?

Milyonlarca kullanıcısı olan Whatsapp’ta arka planı değiştirmek ister misiniz? Whatsapp’ın kullanıcılarına sunduğu yenilikler her geçen gün artıyor. Hem Android hem de İos işletim sistemine ait cihazlarda ayrı ayrı Whatsapp arka plan nasıl değişir onu anlatacağız.

 

Android cihazlarda arka plan değişimi

Android işletim sistemine sahip cihazlarda Whatsapp arka plan değişimi için küçük bir işlem yapmanız yeterli olacaktır. İlk olarak ayarlar bölümüne girin. Buradan “Sohbet” ve hemen sonra “Duvar kağıdı” adımlarını izleyin. Duvar kağıdı sekmesine tıkladıktan sonra “Whatsapp” yazan yere tıklayın. Bu şekilde Whatsapp arka planı rahatlıkla değişebilirsiniz. Artık sohbetleriniz çok daha renkli ve çok daha eğlenceli olacak.

İos cihazlarda arka plan değişimi

Android modellerde olduğu gibi İos işletim sistemine sahip telefonlarda da Whatsapp arka plan değişimi yapabilirsiniz. Bunun için ilk önce ayarlara girin. Buradan “Sohbet” ve hemen ardından “Sohbet duvar kağıdı” adımını izleyin. Son olarak “Fotoğraf & Duvar kağıdı galerisi” sekmesine tıklayarak istediğiniz herhangi bir fotoğrafı seçerek arka plan yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı