Editörün Seçimi

Whatsapp “Canlı Konum” Paylaşımı Nedir / Nasıl Yapılır?

Whatsapp “Canlı Konum” Paylaşımı Nedir / Nasıl Yapılır?

Whatsapp, 1 milyarın üzerinde kullanıcısıyla dünyanın en çok kullanılan uygulaması unvanına sahip. Kullanıcı sayısının giderek artmasıyla Whatsapp’ta kendini geliştirerek birçok yeniliğe imza attı. Whatsapp ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz kişiyle iletişime geçebilir ve dosya aktarımında bulunabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Whatsapp, her şeye rağmen yenilikten vazgeçmiyor ve tüm kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Whatsapp canlı konum paylaşımı ile nerede olduğunuzu karşınızdaki kişiye nokta atışı gönderebilirsiniz. Klasik konum hizmetinin yanı sıra canlı konum sayesinde sürekli olarak konumunuzu karşı tarafa gönderebilirsiniz.

Whatsapp “Canlı Konum” Paylaşımı Nedir / Nasıl Yapılır

Whatsapp canlı konum nasıl gönderilir?

Whatsapp canlı konumu normal konumdan ayıran özelliği ise yerinizi değiştirseniz bile mevcut konumunuzu gönderir. Yani hareket halindeyken bile o anki konumunuz karşı tarafa iletilir. Whatsapp canlı konum paylaşımı yapmak için konumunuzu göndereceğiniz kişinin sohbet sayfasını açın. Konum gönder seçeneğini seçerek karşınıza çıkacak ekrandan “Mevcut konumu paylaş” sekmesine tıklayın. Mevcut konumu paylaş dedikten sonra canlı konumunuz karşı tarafa gönderilecektir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı