Editörün Seçimi

Whatsapp Da Mesaj Bildirimleri Gidip Geliyor Sorunu

Whatsapp Da Mesaj Bildirimleri Gidip Geliyor Sorunu

Whatsapp da mesaj bildirimleri gidip geliyor sorunu son zamanlarda çok fazla gündeme gelen problemlerin başında yer alıyor. Bu problem birçok nedenden dolayı ortaya çıkabilir. İşletim sistemi, program yazılımları ve güncellemelerden ötürü bu problem yaşanabilir. Whatsapp uygulaması yanıp sönüyorsa bug oluşmuş olabilir. Bu durumu ortadan kaldırmak için yapılması gereken tek şey önbelleklerin silinmesidir. Önbellek temizliğinden sonra Whatsapp mesaj bildirimleri problemi tamamen ortadan kalkacaktır.

Whatsapp bildirimleri yanıp sönüyor problemi nasıl çözülür?

Whatsapp da mesaj bildirimleri gidip geliyor sorunu yaşıyorsanız önbellek temizliği yaparak bu problemden kurtulabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cihazlarda önbellek temizliği yapmak için ayarlar bölümüne giriş yapın. Burada Uygulamalar – Whatsapp – Önbelleği temizle yolunu izleyerek Whatsapp’ın önbelleğini temizlemiş olursunuz. Bu işlemden sonra bildirimlerin yanıp sönme sorunu da ortadan kalkacaktır.

IOS işletim sistemine sahip cihazlarda önbellek temizliği yapılamadığından dolayı Whatsapp’ı güncellemeniz yeterlidir. Eğer herhangi bir güncelleme yoksa uygulamayı mobil cihazınızdan tamamen kaldırdıktan sonra tekrar kurun.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı