Editörün Seçimi

Whatsapp Msgstore.Db Dosyasını Görüntüleme

Msgstore.db dosyası uzantısından da görüldüğü üzere bir database dosyadır. Bu database (veri tabanı) dosyası, Whatsapp üzerinden yapmış olduğunuz tüm konuşmaları kayıt eder. Yani yazışmalarınızın saklandığı yerdir. Bugünkü konumuzda Whatsapp Msgstore.db dosyasını görüntüleme işleminin nasıl yapıldığını sizlere göstereceğiz. Bu yöntem sayesinde artık geçmişe ait tüm yazışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Çünkü insanlar uzun bir süredir silinen yazışmalara nasıl ulaşabileceklerini araştırıyor.

Msgstore.db dosyasını okuma

Whatsapp Msgstore.db dosyasını görüntüleme için yapmanız gereken tüm işlemleri sizlere adım adım açıklayacağız. Bu okuma işlemini yapabilmemiz için üçüncü parti uygulamalardan destek alacağız. İlk olarak https://yadi.sk/d/bL31ITo93QwZe2 linkine giderek gerekli olan uygulamayı bilgisayarınıza yükleyin. Daha sonra cep telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. Telefonu bağladıktan sonra Whatsapp – Database adımını izleyerek, görüşmelerinizin kayıt edildiği Msgstore.db dosyasını kopyalayın ve bilgisayarınıza yapıştırın.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra yukarıdaki linkten indirmiş olduğunuz “Whatsapp Viewer” programını bilgisayarınıza yükleyin. Daha sonra programı açın ve yukarıda yer alan “Open” sekmesine tıklayın. Buradan da “File” seçeneğini seçin ve db uzantılı dosyayı açın. Bu şekilde tüm yazışmalarınızı buradan okuyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı