Editörün Seçimi

Whatsapp’Da Yanlışlıkla Atılan Mesajı Geri Çekme

Whatsapp’Da Yanlışlıkla Atılan Mesajı Geri Çekme

Whatsapp günümüzde bir milyarın üzerinde olan kullanıcısıyla en çok tercih edilen uygulamaların başında yer alıyor. Milyonlarca insan arkadaşlarıyla, ailesiyle günün 24 saati Whatsapp vasıtasıyla görüşebiliyor. Whatsapp, milyonlarca insana daha iyi hizmet sunabilmek için sürekli olarak kendini geliştiriyor ve yeni özellikler sunuyor. Bu özelliklerden birisi de atılan mesajların silinebilmesi. Whatsapp sunduğu bu özellik sayesinde atmış olduğunuz mesajı silebilmenize imkan tanıyor. Whatsapp’da yanlışlıkla atılan mesajı geri çekme için bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekiyor.

Whatsapp’da mesajı geri çekme nasıl yapılır?

Whatsapp’da bazı zamanlarda atmak istemediğiniz mesajı karşı tarafa göndermiş olabilirsiniz. Bu durumda hızlı davranarak karşı taraf bu mesajı görmeden atmış olduğunuz iletiyi silebilirsiniz. Peki Whatsapp’da yanlışlıkla atılan mesajı geri çekme için ne yapmalı? İlk olarak şunu hatırlatma fayda var. Attığınız mesajın karşı taraftan silinebilmesi için 5 dakika süreniz var. 5 dakikayı aşarsanız ancak kendi ekranınızdan mesajı silebilirsiniz.

Whatsapp’da mesajı silmek için attığınız iletiye basılı tutun ve üst tarafta yer alan çöp kutusu simgesine tıklayın. Burada “Herkesten sil” seçeneğini seçerek atmış olduğunuz mesajı karşı taraftan da silebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı