Gündem

2020 TOKİ Konut Çekilişi Bursa İçin Açıklandı

TOKİ 400 bin konut çekilişi tüm hızıyla devam ediyor. Çeşitli tarihlerde farklı illerde gerçekleşen TOKİ kura çekilişi sonucunda yüz binlerce vatandaş uygun fiyata ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor. TOKİ Bursa Yıldırım ve Kestel ilçeleri için de 400 sosyal konut çekilişi gerçekleştirildi.

TOKİ 2020 kura çekilişi sonuçları Bursa şehri için de açıklandı. Bursa’nın Kestel ve Yıldırım ilçelerinde gerçekleştirilecek olan 400 sosyal konut için hak sahipleri belirlendi. Kazanan vatandaşların büyük mutluluk yaşadığı çekiliş noter huzurunda gerçekleştirildi ve sonuçlar duyuruldu. 

TOKİ Konut Çekilişi Bursa İçin Açıklandı

TOKİ Bursa kura çekilişine 2+1 evler için 13 bin 365 kişi başvurmuştu. 3+1 konutlar içinse 21 bin 723 kişi başvuru yaptı. 2+1 konutlar için 280, 3+1 konutlar içinde 120 vatandaş kura sonucunda belirlenen şanslı isimler arasında yerini aldı. 

9-13 Mart TOKİ Kura Sonuçları

2020 TOKİ Kura Çekilişi 2 haftadır büyük bir heyecanla takip ediliyor. Birçok ilde gerçekleştirilen çekilişler için sıra Bursa, Sakarya ve Kocaeli’ne geldi. Bugün saat 10:00’da yapılan Bursa Kestel çekilişinin ardından 13:00’de gerçekleştirilen Bursa Yıldırım ilçesi çekilişleri de büyük bir heyecanla takip edildi. Bursa’ya ek olarak Sakarya ve Kocaeli’nin çeşitli ilçelerinde gerçekleştirilecek olan çekilişler merakla bekleniyor.

TOKİ 2020 kura çekilişi şimdiye dek Ankara, Kayseri, İzmir ve Konya’nın bazı ilçeleri için sonuçlanmıştı. Bu sonuçlara TOKİ’nin resmi web sitesinden kolayca ulaşıp sorgulama yapmak mümkün.

TOKİ Konut Çekilişi Bursa İçin Açıklandı

TOKİ 2020 Kura Sonuçları Sorgulama

2020 TOKİ kura çekilişi sonuçlarını sorgulamak için şu adımları uygulayabilirsiniz;

  • TOKİ 2020 çekiliş sonuç ekranı için TOKİ resmi web sitesinizi ziyaret edin.
  • Sitenin sağ üst kısmında kalan Satış & Duyurular bölümüne tıklayın.
  • Kura sonuç sekmesi alanına ulaştığınızda hak sahibi kimlik no kutucuğunun içerisine TC kimlik numaranızı girin ve sorgulamayı gerçekleştirin.

Aynı şekilde 2020 TOKİ Kura Çekilişi kazananları arasında yer alıp almadığınızı öğrenmek için TOKİ resmi web sitesinin sağ alt köşesinde kolay ulaşım imkanı sağlayan Kura Sonuçları sekmesine de tıklayarak sayfaya ulaşmanız ve kura sonucunda hak sahibi olup olmadığınızı kolayca öğrenmeniz mümkün. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı