Gündem

7 Nisan 2020 Survivor’da Kim Elendi? Survivor SMS Sıralaması

Survivor’da bu hafta 2 kez dokunulmazlık oyunu kazanarak rahat bir konsey geçiren gönüllüler takımından elenen olmadı. Öte yandan kötü bir performans göstererek üst üste oyun kaybeden ünlüler takımı adadan gidecek olan bir kişi için oylama yaptı. 7 Nisan 2020’de oylamaya hangi ünlüler katıldı ve SMS sıralaması nasıl olduğu belli oldu.

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler’de ada birleşmesinden önceki son eleme yapıldı. 7 Nisan 2020’de yapılan ada konseyinde Acun Ilıcalı SMS oylarında en çok çıkan iki ismi söyleyerek diğer elenme adaylarının belli olmasını bekledi.

Survivor’da Eleme Adayları

Survivor 2020’de ilk kez eleme adayları belirlendi. Ünlüler takımının adayları arasında 3 isime daha çok oy kullanıldı. Perviz, Ezgi ve Ersin Korkut’a oy kullanan ünlüler takımı, Perviz’e 4 oy, Ezgi’ye 4 oy, Ersin Korkut’a 1 oy verdi. Perviz ve Ezgi arasında oluşan eşitlikten dolayı iki isimde eleme adayı oldu.

Çıkan sonuçta Ezgi aday olacağını tahmin ettiğini söylerken, Perviz ve Mert bu oylar için çok şaşırdığını dile getirdi.

Survivor’da Kim Elendi?

7 Nisan 2020 Salı günü yapılan oylamada Ezgi SMS sıralamasından ilk ikiye girmesiyle eleme adayı olmaktan son anda kurtuldu. Perviz karşısına en yüksek oy alan Aycan, Mert’i söylerken, Ezgi’de Ersin’in adını söyledi. Böylece Mert, Ersin ve Perviz eleme adayı oldu. Bu 3 isimden en az oy ile adadan ayrılan Perviz oldu.

7 Nisan 2020 Survivor SMS Sırası

Ezgi SMS sıralamasında birinci çıkarken Aycan ikinci, Ersin üçüncü oldu. İsimlerin devamı ise sırasıyla: Aşkım, Mert, Perviz,Berkan, Sercan, Elif

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı