Gündem

Acun Ilıcalı’dan Diskalifiye Açıklaması Geldi!

Survivor 2020’de bilindiği üzere Barış ile Yasin arasında kavga çıkmıştı. Survıvor’un 52. bölümünde Ünlülüler ile Gönüllüler takımı ödül oyunu için kıyasıya mücadele etti. Yarış sonrasında Gönüllüler takımı kendileri arasında tartışmaya girdi. Barış Murat Yağcı ve Yasin Obuz arasında yaşanan kavga yüzünden tansiyon yükseldi. Bu iki yarışmacı arasında sözlü tartışma bir anda yumruklu kavgaya dönüştü ve ikiliyi ayırmak için diğer yarışmacılar müdahale etti. Acun Ilıcalı’da Barış ve Yasin’e tepki göstermişti.

SURVİVOR’A KİM VEDA ETTİ ?


Survivor 2020 yarışmasının eski izleyicileri bilir. Barış ile Yasin’in arası Barış, takıma gelmeden önce de iyi değildi.
Bu demek oluyor ki “birbirini sevmeme” durumu var. Barış’ın Gönüllüler takımına geçmek istemesi de Yasin’in verdiği tepkileri arttırdı.
Yasin ve Barış arasındaki bu kavga akıllara birçok soruyu getirdi.
Yarışmayı takip eden izleyiciler diskalifiye olup olmayacağını araştırmaya başladı. Survivor’dan kim diskalifiye edildi? sorusunun cevabı ne olacak? Acun Ilıcalı tarafından diskalifiye konusuna açıklık getirildi.

Kavgadan sonra alınacak sonuçları bekleyen seyircilere Acun Ilıcalı açıklama yaptı. İlk açıklamasında” Bu sezon ilk defa böyle bir olay yaşıyoruz. Gerginliğe belli ölçüde anlayışla karşılarız ama böyle bir şeye müsaade edemeyiz. Tansiyon yüksek olduğu için ikinize de nedenini sormayacağım. Şu anda sakin olacağınıza dair ikinizden de söz aldım.” dedi. Sözlerinin devamında

“Bunun değerlendirmesi yapılacak. Şuan için aldığımız karar Yasin ve Barış, ikiniz bu oyundan ihraçsınız. Ekibimiz ikinizi ayrı yerlere götürecek. Oyunun kalanında yarışamayacaksınız. Riske girmek istemiyoruz. İki dakika içerisinde 3 aylık verdiğiniz emeğin kaybolmasını istemeyiz. Sizi kaybetmek istemem.’’ Açıklamasını iki takımın yanında söyledi. ”Ödülün manevi değeri ile gözünüz karardı. Şimdi ayrı ayrı yerlere gidin. Daha sonra durumu değerlendireceğiz. Tansiyonların düşmesini bekleyeceğiz, sakinleştikleri anda adalarına yollayacağız. İsterlerse tansiyonunuzu düşürürsünüz. İstemezseniz de bizim devreye girmemiz gerekir.”dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı