Gündem

Bensu Soral Baş’ın Yatırım Yaptığı Uygulama : Pepapp !

Yetenekli ve güzel oyuncu Nensu Soral Baş, kadınlara özel yapılmış olan uygulamaya yani Pepapp’ a yatırım da bulundu. Bensu Soral Baş şimdiye kadar hiçbir yatırım girişiminde bulunmamıştı. Pepapp’ a yapmış olduğu yatırımla başlangıç yapmış oldu. Bu sayede Bensu Soral Baş’ ta girişim sistemindeki yerini almış oldu.

Pepapp Nasıl Bir Uygulamadır ?

Pepapp uygulamasının sadece kadınlara özel bir uygulama olduğunu söylemiştik. Uygulama Regl günlerini , yumurtlama ve doğurganlık dönemlerini kadınlar için takip ediyor. Aynı zaman da Pepapp her gün kullanıcılarına eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyeler de veriyor.

Uygulama kadınların regl döneminin daha iyi geçmesi için tavsiyelerde bulunuyor. Bu tavsiyeler eğlenceli, tavsiyeler olacaktır.

Pepapp uygulaması ne kadar regli takip uygulaması olarak gözüksede aslında dijital bir asistan konumundadır.

Bu uygulama sürekli kendini yenileyerek kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için çalışıyor. Şu an da yaklaşık 2 milyon kadın tarafından Pepapp uygulaması kullanılıyor.

Pepapp uygulaması Pepzine içerikleri ile de kadınları her konuda bilgilendiriyor.

Pepapp uygulaması kendini yenileyerek yeni bir özelliği kullanıcılarına sunacak.

Hamilelik ve Partner modlarını da kullanıcılarına açacağını duyurdu. pepapp uygulamasına geçtiğimiz günlerde Erdem Yurdanur ve Kokteyl’ den 225 bin dolarlık bir yatırım yapıldı.

Bensu Soral Baş, pepapp uygulamasına ne kadar yatırım yaptığını ve anlaşma detaylarını henüz açıklamadı.

Bensu Soral Baş’ ın yaptığı yardım ile Pepapp uygulamasının büyüme hızı baya artacak gibi duruyor.

Pepapp Uygulaması Ücretli Mi ?

Pepapp uygulaması kullanıcılarına sağladığı hizmet karşılığını ve ücret bedelini Apple Store veya Google Play’ de bulunan uygulama sayfasında ve uygulama içinde belirtecektir. Hizmet bedellerine ilişkin düzenlemeler, düzenlemenin yapıldığı andan itibaren geçerli olacak ve ücretle ilgili bir kampanyanın yapılması halinde, kampanyanın sona erme tarihine kadar sürecektir..

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı