Gündem

‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Kampanyası ve Detayları!

Bugün öğle saatlerinde Recep Tayyip Erdoğan Huber Köşkü’nden video konferans ile  kabineyi toplamıştı. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi ilk kez video konferans yöntemiyle toplandı.Temassız toplantıya Fahrettin Altun ve İbrahim Kalın da katıldı.

Kabine Toplantısı sonra Recep Tayyip Erdoğan yaptığı ulusa sesleniş konuşmasında Milli Dayanışma Kampanyası başlattı.

‘’Devletin öncülük etmesi gerektiğini gördüğümüz için Milli Dayanışma Kampanyası başlatıyoruz. “Biz bize yeteriz Türkiyem” ” diyerek başlattığımız bu kampanya için, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından, şu anda bilgileri ekranda gözüken bir yardım hesabı açıldı. Ayrıca, yine ekranda gözüken kısa mesaj numaraları üzerinden de bağış yapılabilecek.Kampanyayı, şahsım olarak, yedi aylık maaşımı bağışlayarak açıyorum. Biraz önceki toplantımızda bakan arkadaşlarımız da, aynı şekilde bu ayki maaşlarını kampanyaya bağışlama kararı aldılar. Tabii bazı bakanlarımız çok daha yüksek bağış rakamları da ifade ettiler. Toplamda bakanlarımız ve kabineye eşlik eden arkadaşlarımız 5 milyon 200 bin liralık bağışta bulunmuş oldular. Meclis’teki tüm milletvekillerimizi, AK Parti başta olmak üzere tüm partilerimizin teşkilatlarını, tüm belediye başkanlarımızı, bürokratlarımızı kampanyaya katılmaya davet ediyoruz. Tabii en büyük katkıyı da iş adamlarımızdan, hayırseverlerimizden bekliyoruz. ‘’ şeklinde kampanyayı açıkladı.

 Bugün öğle saatlerinde Recep Tayyip Erdoğan Huber Köşkü’nden video konferans ile  kabineyi toplamıştı. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi ilk kez video konferans yöntemiyle toplandı.Temassız toplantıya Fahrettin Altun ve İbrahim Kalın da katıldı.  Kabine Toplantısı sonra Recep Tayyip Erdoğan yaptığı ulusa sesleniş konuşmasında Milli Dayanışma Kampanyası başlattı.  ‘’Devletin öncülük etmesi gerektiğini gördüğümüz için Milli Dayanışma Kampanyası başlatıyoruz. “Biz bize yeteriz Türkiyem" ” diyerek başlattığımız bu kampanya için, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından, şu anda bilgileri ekranda gözüken bir yardım hesabı açıldı. Ayrıca, yine ekranda gözüken kısa mesaj numaraları üzerinden de bağış yapılabilecek.Kampanyayı, şahsım olarak, yedi aylık maaşımı bağışlayarak açıyorum. Biraz önceki toplantımızda bakan arkadaşlarımız da, aynı şekilde bu ayki maaşlarını kampanyaya bağışlama kararı aldılar. Tabii bazı bakanlarımız çok daha yüksek bağış rakamları da ifade ettiler. Toplamda bakanlarımız ve kabineye eşlik eden arkadaşlarımız 5 milyon 200 bin liralık bağışta bulunmuş oldular. Meclis’teki tüm milletvekillerimizi, AK Parti başta olmak üzere tüm partilerimizin teşkilatlarını, tüm belediye başkanlarımızı, bürokratlarımızı kampanyaya katılmaya davet ediyoruz. Tabii en büyük katkıyı da iş adamlarımızdan, hayırseverlerimizden bekliyoruz. ‘’ şeklinde kampanyayı açıkladı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kampanya için yardım hesabı açtı. Bu hesaptan dileyen herkes bağışta bulunabilecek. ZİRAAT BANKASI  ANKARA Kamu Kurumsal Şubesi -1745 IBAN: TR 65 0001 0017 4503 2156 2050 21  hesap numarası üzerinden bağışta bulunulabilecek.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kampanya için yardım hesabı açtı. Bu hesaptan dileyen herkes bağışta bulunabilecek.

ZİRAAT BANKASI

ANKARA Kamu Kurumsal Şubesi -1745

IBAN: TR 65 0001 0017 4503 2156 2050 21  hesap numarası üzerinden bağışta bulunulabilecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı