Gündem

Canlı Yayın Esnasında YouTube Fenomeninin Evine Silahlı Saldırı!

Popüler YouTube yayıncısı ‘TwoMad’ her ne kadar ülkemizde pek tanınmıyor olsa da 1 milyonu aşkın aboneye sahip, kendine has kitlesi olan bir fenomen. Daha çok evinde, bilgisayar başında çektiği şaka tarzı videolarla bilinen TwoMad’in en son düzenlediği canlı yayında evine silahla ateş açıldı. Neyse ki o sırada bilgisayar başındaydı ve herhangi bir şekilde yaralanmadı. Ancak çok fena korktuğu kesin.

Tam olarak ne yaptığını öğrenmek için kanalına baktığımız zaman TwoMad’in rastgele Zoom görüntülü konferans odalarına giriş yapıp sabote ettiğini, telefonla insanları işlettiğini ve genelde bu tür eğlenceli videolar hazırladığını görüyoruz. Belki de evine silahlı saldırı düzenleyen kişi, zamanında TwoMad’in şakalarına maruz kalan birisiydi, bilemiyoruz.

Düzenlediği canlı yayın esnasında birden şiddetli bir ses duyuldu ve TwoMad sandalyesinden hızla fırladı. Olay anını hemen aşağıda yer alan videodan siz de izleyebilirsiniz.

“Kahretsin, neler oluyor, aman Allahım!” diye çığlık atıp içeriye doğru giden TwoMad “Sanırım evimde birisi var! Sanki ellerinde silah veya benzeri bir şey var. Pencereme ateş ediyorlar, neler oluyor?!” derken görülüyor.

Neyse ki sonradan anlaşıldığına göre saldırıda kullanılan silah havalı tüfekmiş. Yani gerçekten kurşun sıkılmamış, ancak yine de silah inanılmaz şiddette bir ses çıkarmış.

Daha önce de bisikleti çalınmıştı

Aslına bakılırsa bu TwoMad’in kişisel alanına yapılan ilk saldırı değil. Daha önce de kamera görüntülerini Twitter hesabından yayınlayan ünlü fenomen, bir hırsızın bisikletini çaldığını duyurmuştu. 

Üstelik TwoMad bu tür sorunlarla uğraşan ilk ve tek kişi değil. Twitch yayıncısı Sweet Anita da kendisini uzun süredir takip eden bir kişi tarafından fiziki saldırıya uğramıştı. YouTube’un en çok aboneye sahip kanalı PewDiePie da evine gelip duran takipçilerinden şikayetçiydi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı