Gündem

Corona Virüs İle İlgili İlk Kez Duyacağınız Gerçekler

Coronavirüs ile ilgili bilinenler kadar az bilinen pek çok bilgi de var. Tedavi görüp iyileşenler, ülkelerin koronavirüs politikaları ve daha pek çok bilgi gözden kaçabiliyor.

Coronavirüs’ün tüm dünyayı etkisi altına aldığı şu günlerde çok çeşitli ve ilginç haberler de duyulmaya başlandı. Gittikçe korku ve endişeye sebep olan virüs hakkında tüm gerçekleri biliyor muyuz, söylenen bilgiler ne kadar doğru, tedavi edilenlerin son durumları ne? gibi sorular kuşkusuz herkesin aklını karıştırıyor.

Corona Virüs İle İlgili İlk Kez Duyacağınız Gerçekler
  • Çin’de 100 yaşında bir adam Coronavirüs’ü Yendi

Az bilinen, unutulan bir bilgi 100 yaşındaki yaşlı adamın Coronavirüs’ü yenmesi. Çeşitli ilaç tedavileri ve geleneksel yöntemlerle virüsü yenen adam, kronik kalp, tansiyon ve Alzheimer hastası olması ve tedavinin ardından iyileşmesi ile tüm dünyaya umut olmuştu.

  • İtalya’da 80 yaşının Üzerindekiler Hastanelere Ve Yoğun Bakımlara Alınmıyor

İtalya’da 80 yaşının üzerindeki hastalar iddialara göre tedavi edilmiyor ve yoğun bakımlara alınmıyor. Belli bir yaş üstü için harekete geçmeyi gerek görmeyen İtalya genç nüfusu önemsiyor.

  • Çin’de Coronavirüs İçin İnsanların Virüse Karşı Kendi Vücutlarının Bağışıklık Kazanması Bekleniyor

Her ne kadar tüm dünyada Coronavirüs aşısının ve tedavisinin bulunması için çalışmalar yapılsa da iddialara göre Çin vatandaşlarının kendi bağışıklık sistemi ile hastalığı yenmesi yoluna gidiyor.

  • Coronavirüs İnsanlara Chip Takılmak İçin mi Yayıldı ?

Biraz komplo gibi gelebilir fakat Coronavirüs hakkında bir takım uzmanlar bunun ileriye dönük chip takılmış insanlar projesinin bir parçası olduğunu savunuyor.

Corona Virüs İle İlgili İlk Kez Duyacağınız Gerçekler
  • Çin’in Wuhan Kenti’ndeki Coronavirüs Hastanesi’nde Sadece Robotlar Çalışıyor

Coronavirüs’ün başlayıp tüm dünyaya yayıldığı Wuhan’daki Coronavirüs hastalarının tedavi edildiği hastanede sadece Robot görevliler çalışıyor.

  • İtalya’da Ölüler Gömülemiyor

İtalya’da ünlü aktör luca franzese ‘nin çektiği video ile ortaya ilginç bir gerçek çıktı. İtalyan yetkililer virüsün bulaşmasından korktukları için ölülerin gömülmesi işlemlerini bile yerine getiremiyor.

  • Tüm Dünya’da Coronavirüs Artarken Çin’de Coronavirüs Vaka Sayısı Düşüşe Geçti

Çin’de yüzlerce hastanın iyileşerek hastanelerden taburcu edildiği açıklanırken virüs hızla tüm dünyaya yayılıyor.

  • Coronavirüs Aşısının Bulunması En Az 1 Yıl Alıyor

Uzmanların açıklamalarına göre Coronavirüs’ün aşısının bulunması en az 1 yıl gibi bir zaman alacak. Bu süreçte hastaların nasıl seyredeceği ve kaç kişinin ölümüne sebep olacağı bilinmiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı