Gündem

Corona Virüs Tedavisi Gören Fatih Terim’den Açıklama!

Corona virüs salgını tüm dünyada devam ederken ülkemizde de gerekli tedbirler alınıyor. Salgının yayılmasını engellemek için vatandaşlara evde kalmaları ve sosyal izolasyonu sağlamaları yönünde çeşitli uyarılar yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde Galatasaray kulübünde corona virüs depremi yaşandı. Kulüp yöneticilerinden olan Abdürrahim Albayrak ve eşinin virüse yakalandığı açıklandı. Tedaviye alınan Albayrak’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de yakın arkadaşının test sonucunun pozitif çıkmasının ardından durumdan şüphelenerek test yaptırdı. Test sonuçları pozitif çıkan ünlü isim pek çok kişiyi endişelendirdi. Hemen karantinaya alınan Fatih Terim’in özel bir hastanede tedavisi devam ediyor. Kimseyle görüştürülmeyen Fatih Terim’in kızları sosyal medya hesaplarından duruma isyan etmişler ve maçların geç iptal edildiğini öne sürmüşlerdi.

Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Ünlü teknik direktör bu süreçte sosyal medya hesabından sevenlerini bilgilendirmeye devam ediyor. Sağlık durumunun stabil olduğu ve korkulacak bir durum olmadığı daha önce yakın çevresi tarafından paylaşılmıştı. Bunun üzerine bugün Fatih Terim sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir açıklamada bulundu.

Fatih Terim, ‘Okuduklarım ve gördüklerimden sonra o kadar güzel duygular içerisindeyim ki bunu ifade etmem imkansız. Benim için yapılan her duayı kalbimde hissediyorum. Bu hepimiz için bir sınav ve bu günlerde geride kalacak. Güzel dua ve dilekleriniz sayesinde bu sınavı da aşacağımıza inanıyorum. Şimdi iyiyim ve bundan sonrasında da daha iyi olacağım. Elim kalbimde her birinize dualarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum’ dedi. Yaptığı açıklama sonrasında sevenlerinin içini rahatlatan Fatih Terim’in tedavisine hala devam ediliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı