Gündem

Danla Bilic ile Survivor Yasin Arasında Kavga Çıktı!

28 Nisan Salı günü yayınlanmış olan Survivor 2020’nin 60. bölümünde gönüllüler takımı iletişim ödülü oyununu kazandı.Oyunun ödülü olarak ise oyun sonrasında Gönüllüler takımı, adada özel bir şekilde hazırlanmış odada beş arkadaşı ile WhatsApp grubu kurup özlem giderdiler.Gönüllüler takımı, WhatsApp grupları sayesinde arkadaşları ile yaptıkları konuşmalar sayesinde hem duygusal anlar yaşadı hem de oldukça keyifli vakit geçirdiler.

YASİN, DANLA BİLİC’E ATTIĞI ŞİŞMAN MESAJI OLAY OLDU

YouTube fenomeni Danla Bilic’in, Cemal Can ile yakın arkadaş olduğunu artık bilmeyen yok. Survivor iletişim ödülünde Cemal Can’ın oluşturduğu grupta Danla Bilic’te bulunuyordu ve Danla Bilic’in Yasin hakkında yazdıkları oldukça dikkat çekti.Danla Bilic attığı mesajda, Cemal Can’ı Yasin hakkında uyardı.

Cemal Can, Danla Bilic’ten gelen mesajı paylaştı ve Yasin’in instagram üzerinde Danla Bilic’e şişko dediğini belirtti.

Danla Bilic, “Yasin bana Instagram üzerinden geçen yıl şişman diye mesaj atmış.Bunu eline koluna ağaca artık nereyi bulursan yazarsın ve unutma.İkinci olarakta arabayı kazanamayacağını bildiği için seninle anlaşma yapma gereği duydu.Bir daha asla kabul etme bu da ikincisi.Şimdi ise miyavlayabiliriz” ifadelerinde bulundu.

“BENİ ENGELLEYİNCE SAYFASINI BASTIK”

Survivor Yasin ise bu konu ile ilgili ada konseyine konunun gündeme gelmesinden sonra Danla Bilicile 2-3 sene önce yaşadığı bir olayı anlattı. Survivor Yasin, bir arkadaşının Danla Biliç’in fotoğrafına kendisini de etiketleyerek bir yorum da bulunduğunu belirtti.Yasin, arkadaşının kendisini Danla Bilic’in fotoğrafına etiketlediğinden haberinin olmadığını belirtti. Survivor Yasin, “Benim bu yorum olayından haberim yoktu, fakat arkadaşım yorumda beni de etiketlediği için Danla Bilic ikimize de engel atmış.Ben de ikinci Instragram hesabıma girip ve tayfa ile birlikte Danla Bilic’in Instagram sayfasını bastım” dedi.

Bu sözlerden sonra Cemal Can araya girerek “Basamazsın, yoksa seni sosyal medya üzerinden siler”dedi.

YASİN DANLA BİLİC’DEN ÖZÜR DİLEDİ Mİ?

Bu konuşmadan sonra Survivor Yasin, Danla Bilic’den özür diledi ve barışmanın şartını belirtti. Yasin, “Kusura bakma Danla özür dilerim, fakat barışmak istiyorsan benimle bir makyaj videosu çekmen gerekecek, yoksa barışmam” cümlelerini kullandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı