Gündem

Ebru Şallı’nın Oğlu Pars’ı Kaybettik

Ebru Şallı’ nın oğlu Pars hayatını kaybetti. Eski eşinden olan 8 yaşındaki oğlu Pars , yaklaşık 1 yıldır lenfoma ile mücadele ediyordu. ( lenfoma : Lenfosit denilen kan hücrelerinin lenf bezlerinde aşınmaların çoğalması ile oluşur )

Ebru Şallı eski eşi Harun Tan’ dan olan küçük oğlu Pars’ ın bir yıldır mücadele ettiği hastalıktan bahsetmişti. Eski eşi Harun Tan’ dan olan 8 yaşındaki Pars’ ın lenfoma hastalığının pençesine düşmesi ile oldukça zor günler geçiren Ebru Şallı , özel hayatına gelen eleştirilerin umurunda olmadığını söyleyerek önceliğinin Pars’ ın sağlığına kavuşması olduğunu dile getirdi.

Ebru Şallı, oğlu Pars’ ın hastalığı ile ilgili açıklamada bulundu : “Pars’ ı halsizlik ve kemik ağrıları sebebi ile doktora götürdük. 

Yapılan testler sonucu tedavi sürecini başlattık. Hastalık sebebi ile Pars’ ın eğitimine ara vermek zorunda kaldık. Son bir yıldır ailecek Pars’ ın hastalığı ile mücadele ediyoruz, ancak şu an Pars’ ın durumu daha iyi.” açıklamalarında bulunmuştu. Fakat hiç bir şey düşündükleri gibi gitmedi ve Ebru Şallı’ nın 8 yaşındaki oğlu hayata veda etti.

Harun Tan ile Ebru Şallı’ nın 8 yaşındaki oğlu dün gece tedavi edildiği hastanede hayata veda etti.

Aile’ nin Acı Kaybı Pars

AİLE ÜYELERİ YIKILDI

Aile bireyleri ve yakın dostları Pars’ ın hayata veda etmesi ile yıkıldı. Aile bireylerinin bir çoğu da Pars’ ın cenazesine corona virüsünün sosyal izolasyonu sebebi ile katılamaması da ikinci bir üzüntü oluşturdu.

Lenfoma Nedir ?

Lenfoma nedir?

Lenfoma hastalığı kişiselleştirilmiş bir çeşit kanser olduğu söyleniyor . Bunun sebebi ise lenfomaya yakalanan her hastada lenfoma hastalığı farklı sonuçlar meydana getirdiği için her hastada lenfoma hastalığı farklılık gösterebiliyor. Lenfoma hastalığında emoterapi, İmmünoterapi, Radyoterapi, Kök hücre nakli, Cerrahi tedavi yöntemler arasında hastalığın sürecine göre uygulanıyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı