Gündem

Esra Balamir Kimdir? O da Virüse Yakalanan Ünlülere Katıldı

Esra Balamir korona virüsü testinin pozitif çıkmasıyla sosyal medya ve internette en çok araştırılan ünlüler arasına girdi. Ünlü bir radyo kanalında DJ’lik yapan Esra Balamir bu işle birlikte oyunculuk yapmış ve birçok önemli projede rol almıştır.

Esra Balamir Kimdir?

Ağustos 1975 yılında Adana ilinde dünyaya gelen Esra Balamir şarkıcı, model, oyuncu ve sunucu olarak ülkemizde tanınmaktadır. Daha önce Kral TV’de sunuculuk yapan Balamir daha sonra kendi programıyla başka bir kanalda izleyicilerin karşısına geçmiştir.

Böyle mi Olacak, Kabere Kabere ve Reyting Hamdi dizilerinde rol alan ünlü oyuncu aynı süre zarfı içerisinde bir müzik programı daha sonrasında ise birçok farklı magazin programı sunmuştur.

Yalçın Dümer ile 1998 yılında evlenen Balamir 1 yıl sonra eşinden ayrılmıştır ve Esra Balamir’in 5 adet albümü bulunmaktadır. Önceden yayınlanan Ünlüler Çiftliği adlı programa katılan Balamir daha sonra 2016 yılında yayınlanan İşte Benim Stilim programına da katılmıştır.

Süpervizörlüğünü Demet Akalın’ın yaptığı yeni parçası Söke Söke ile uzun bir aranın ardından müzik dünyasına geri dönmüştür ve bu parçanın klibinde Demet Akalın ile birlikte oynamışlardır.

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşının Covid-19 virüsü testinin pozitif çıktığını ve bu durumdan dolayı korktuğunu belirten Balamir’inde test sonucu pozitif çıktı. Evde tedavi gördüğünü açıklayan Balamir eve ilaçlarının geldiğini ve sağlıkçıların büyük bir titizlik içerisinde çalıştıklarını belirtti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı