Gündem

Fahrettin Koca’nın Açıklamaları Rehavete Düşürdü!

İstanbul Tabip Odası’ndan olan Dr. Koç açıklama yaptı.Sağlık Bakanı Koca’nın açıklamalarının halkı rehavete sürüklediğini belirtti.

İTO Yöneticisi olan Dr. Recep Koç, corona virüsünün daha zirveye ulaşmadığını fakat Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın virüsün yayılmasının kontrollü bir şekilde olduğuna dair açıklamalarının halkı rehavete sürüklediğini, bunun sonucunda da sokaktaki kalabalığın artırdığına dair düşüncelerini öne sürdü.

Hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hem de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapılmış olan corona virüsünün yayılma hızının kontrol altına alınmasıyla ilgili yaptıkları açıklamalara tıp dünyasında onaylamayan kişiler mevcut.İstanbul Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Dr. Recep Koç da bu açıklamaları onaylamayan kişilerden sadece birisi.

Independent Türkçe’ye açıklama yapan Recep Koç, “Siyasetçilerin halka moral vermeye çalışması veya ekonomik sebepler ile sektörleri erkenden açmak istedikleri için iyimser açıklamaları ağırlıklı olarak yaptıklarını biliyoruz.Halkın moralini bozmak olmaz fakat her ihtimale karşı temkinli olmak gerekir”dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı