Gündem

Fatih Terim’in Corona Virüs Test Sonucu Pozitif!

Galatasaray’da corona virüs dalgası devam ediyor. Kulübün ikinci yöneticisi olan Abdurrahim Albayrak ve eşinin yapılan corona test sonuçları bugün itibariyle pozitif çıkmış ve ikili hastanede karantina altına alınmıştı. Tedavileri devam ederken Galatasaray yöneticileri ve teknik ekip çeşitli şüphelerle test yaptıracağını açıklamıştı. Abdürrahim Albayrak’ın yakın dostu ve sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim tedbir amaçlı corona virüs testi yaptırdı. Gelen test sonucu kulüp tarafları için de büyük şok etkisi yarattı. Testin sonucu pozitif çıktı.

Sarı kırmızılı ekip bu süreçte alarma geçti. Takımda olan herkesin test yaptırılması istendi. Abdurrahim Albayrak’ın yakın dostu olan Fatih Terim herhangi bir şüphe olmamasına rağmen tedbir amaçlı test yaptırırken sonuç pozitif çıktı.

Fatih Terim Açıklama Yaptı

Galatasaray teknik direktörü olan Fatih Terim konu hakkında sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Testinin pozitif çıktığını duyurdu. Terim açıklamalarında ‘Bugün yapılan corona virüs test sonucum pozitif çıktı. Şimdi hastanede karantina ve tedavi sürecine başladım. Emin ellerdeyim. Kimse merak etmesin. En kısa sürede güzel haberlerle buluşmak üzere’ dedi. Açıklamanın ardından sosyal medyada ünlü isme destek mesajları yağdı. Virüs salgının kısa sürede yayılmasının ardından gözler diğer Galatasaraylı oyunculara çevrildi. Yapılan testlerde Ümit Davala ve Hasan Şaş’ın ve bir ünlü futbolcunun da sonuçlarının pozitif olduğu iddia edilmişti. Ancak yapılan son açıklamalara göre sonuçların negatif çıktığı belirtildi. Spor camiasında corona virüs endişesi devam ediyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı