Gündem

Fatmanur Altun’dan Skandal Olaya Tepki!

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş’ın İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un evini zorla fotoğraflamak isterken polislere yakalanmıştı. Fahrettin Altun’un eşi Fatmanur Altun da yaşanan bu çirkin olaya tepki gösterdi.

Skandal olarak nitelendirilebilecek bu olay sonrası polislerin uyarılarına rağmen bölgeden kaçan CHP’li isim hakkında tutanak hazırlandığı belirtildi.

Fahrettin Altun’un eşi Fatmanur Altun da yaşanan skandal olaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile tepki gösterdi. Fatmanur Altun;

”Ben bir anneyim. Her anne gibi çocuklarımın ve ailemin güvende olduğunu hissederek yaşamak istiyorum. Evimin ve ailemin mahremine girerek, çocuklarımın en temel güven duygusunu paramparça ederek ne elde edeceksiniz?! Elde ettiklerinizin hayrını görecek misiniz?! Tarifsiz üzgünüm.” dedi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’taki evinin fotoğraflanmak istenmesi olayına Fahrettin Altun’un komşuları da tepki gösterdi. Fahrettin Altun’un komşusu olan sanatçı Şükriye Tutkun; “Fahrettin beyin oturduğu yer olarak trilyonluk bir villa koymuşlar fotoğraflarda yalı koymuşlar ama oturduğu yer 50 metre kare bir yer” dedi.

Tepki göstermesinin ardından lince uğradığını söyleyen Şükriye Tutkun şu açıklamalarda bulundu;

‘Bir komşumu savunduğum için, çünkü kendisine iftira atıldı. Yanlış yerde oturulduğu söylendi halbuki bizim komşumuz yanımızda öyle bir durum yoktu ben sadece bunu söylemek istedim. Bu kişi Fahrettin Altun olmayabilir başka bir kişi de olabilir yine savunurdum. Çünkü bir iftira atılmıştı.”Fahrettin beyin evinden başka ikinci bir ev yoktu. Şöyle söyleniyor Fahrettin bey orayı kendine almış ve gelmiş ev yapmış belediye de gelmiş bunu yıkmış diye biliyor maalesef herkes” diye konuşan Tutkun, “Ben baktım ev göremedim. Bir çardak vardı mahalleli de gelip oturuyordu. Üzerine basarak söylemek istiyorum evet orada bir çardak vardı yapılıyordu onu yıktılar. Yanında bir tane daha ev yoktu. Zaten Fahrettin beyin orada evi vardı. Yanında bir tane daha ev yoktu.Bana ağza alınmayacak sözlerle saldırdılar. Herkes bana saldırıyor, öyle tweetler var ki ağza alınmayacak sözler söylendi. Ben de acemice ağlayarak onlara cevap verdim.”

Altun’un diğer komşuları da aynı şekilde tepki göstererek, Fahrettin Altun’un gayet mütevazi bir hayat sürdüğünü, her gün ailesi ve çocuklarıyla selamlaştıklarını, ortaya atılan iddiaların yalan ve çirkin olduğunu belirttiler. Bir komşusu da konu ile ilgili ‘Ben seviyorum o insanları. Çünkü kedi köpeği seviyorlar. Burası yalı ise benimki köşk. Benimki 10 kat daha güzel o villadan. Tinerciler vardı orada yatıyorlardı. Sonra gelip polisler götürüyordu. Bence güzel oldu.’ şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı