Gündem

Fenerbahçe Basketbol Takımında Coronavirüs Teşhisi

Corona Virüs salgını hakkında sürekli gelen son dakika haberlerine bir yenisi daha eklendi. Yapılan açıklamaya göre Fenerbahçe Beko Basketbol oyuncuları ve bazı idari kadroda Corona Virüs belirtilerine rastlandı. Fenerbahçe Spor Kulübü gelişmeleri resmi internet sitesinden yayınladı.

Sarı Lacivertli Takımda Corona Virüs Endişesi

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün gerçekleştirdiği açıklama ile Basketbol Erkek A Takımı ve bazı idari çalışanlarda Corona Virüsü teşhis edildi. Yapılan açıklamada “Basketbol A Takımımız ‘da yapılan rutin kontroller sonrasında A Takımımızdan bazı oyuncularımız ile idari kadro çalışanlarımızda yeni tip corona virüs (Covid-19) belirtilerine rastlanmıştır. Belirtilerin tespit edilmesiyle birlikte sağlık heyetimiz duruma ivedilikle müdahale etmiş, takımımız detaylı tarama testleri için hastaneye yönlendirilmiştir. Hastane taramaları sonrasında detaylı bilgilendirme kamuoyuna duyurulacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Fenerbahçe’nin Son 14 Günde Yer Aldığı Karşılaşmalar

Fenerbahçe Beko Erkek A Takımı son 14 gün içinde Beşiktaş ve TOFAŞ takımı ile karşılaştı. TOFAŞ’ın ise son 17 gün içinde İspanya takımı olan Andorra ile müsabaka gerçekleştirdiği belirtilmekte. İncelenen kayıtlara göre Beşiktaş ise son 14 gün içinde Bursa ve Telekom ile karşılaştı.

Fenerbahçe’ye Geçmiş Olsun Mesajları

Trabzonspor takımı, sarı lacivertlilerin geçirdiği Corona Virüs krizi nedeniyle “Sevgili Fenerbahçe Ailesi, Oyuncularınızın ve idari kadrodaki arkadaşlarınızın yaşadığı kritik süreci sağlıklı bir şekilde atlatmalarını diliyor, en yakın zamanda iyi haberlerini beklediğimizi belirterek, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” açıklamasında bulundu. Aynı zamanda Anadolu Efes gerçekleştirilen Corona Virüs açıklamasının ardından yayınladığı mesajda “Anadolu Efes Spor Kulübü olarak Fenerbahçe Beko’nun bazı oyuncularında ve idari kadro çalışanlarında Covid-19 belirtilerine rastlandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. En büyük dileğimiz, dostlarımızın testlerinin negatif çıkması ve en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarıdır. Kendileriyle ilgili güzel haberleri kısa süre içerisinde öğreneceğimize inanıyoruz.” İfadelerine yer verdi. Spor camiasını tek yürek haline getiren Koronavirüs teşhisi ardından TEKSÜT Bandırma takımı da Fenerbahçe’yi unutmadı. TEKSÜT Bandırma Spor Kulübü sosyal medya hesaplarında “Fenerbahçe Beko Ailesine, yaşadıkları kritik süreci sağlıklı bir şekilde atlatmalarını diliyor, en yakın zamanda iyi haberlerini beklediğimizi belirterek geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” mesajı ile geçmiş olsun dileklerini iletti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı