Gündem

FETÖ Sevgisi İle Gündeme Gelen Sevda Noyan’ın Atatürk’e Hakaret Sözleri Ortaya Çıktı

Daha önceki dönemlerde Ülke Tv kanalında bir programa katılan Sevda Noyan açıklamaları ile çok konuşulmuş ve tartışılmıştı. FETÖ terör örgütüne yönelik sözleriyle aslında örgütü desteklediği ve sevgisi bir kez daha gündeme gelmişti. Bunun ardından geriye dönük söyledikleri ortaya çıktı ve büyük şaşkınlığa neden oldu. Sevda Noyan’ın 2013 yılında Atatürk’e hakaret ettiği şok sözler gündeme geldi.

Sevda Noyan tarafından bir dönem ‘ölüm listesi’ adı altında açıklamalar yapılmıştı. Bu açıklamalar sonrasında bir yenisinin daha eklendiği ve yeniden tartışmaların fitilini ateşleyeceği ifade ediliyor. 15 25 Aralık soruşturmaları sonrasında bile FETÖ’nün gerçek yüzünün ortaya çıkmasının ardından katıldığı bir televizyon kanalında Fethullah Gülen’den övgü ve sevgi ile bahsetmesi oldukça büyük tartışmalara neden olmuştu. Bunun ardından 2013 yılında yazdığı bir yazı gündeme geldi.

Atatürk’e Hakaret Sözleri Çok Konuşulacak!

2014 yılında yazdığı bir yazıda elebaşı olan Fethullah Gülen için ‘niyetimiz ahiret birlikteliği’ demişti. 10 Kasım 2013 tarihinde ise yazdığı bir yazıda Atatürk’ü hedef alarak, ‘bugün putları kırmanın günü. Artık kendimize gelelim. Bir ölümlü kuldan bizi kurtarmasını beklemeyelim. Bugün ibretle bakma günü. Bugün hep o günü’ yazdığı öğrenildi. Bu durum hakkında pek çok kişi tarafından şikayet dilekçelerinin verildiği öğrenildi.

Sevda Noyan daha önce katıldığı bir programda ’15 Temmuz kursağımızda kaldı. İstediklerimizi tam olarak yapamadık. Bundan sonra herkes ayağını denk alsın. Bizim sitede hala 3 5 kişi var. Benim listem de hazır’ demişti.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı