GündemSpor

Galatasaray’da İki Coronavirüs Vakası Daha Tespit Edildi

Virüs paniği tüm kurum ve kuruluşlarda olduğu gibi spor kulüplerinde de devam ediyor. Futbol dünyasından ilk olarak Abdürrahim Albayrak ve Fatih Terim’in ardından Fenerbahçeli bir futbolcu ve sağlık çalışanında da Covid-19’a rastlanmıştı. Bu haberlerin ardından iki üzücü haber de Galatasaray cephesinden geldi. Yöneticilerden Mahmut Recevik ve Yusuf Günay’ın da corona virüs testi pozitif çıktı.

İddialara göre Yusuf Günay’ın testinin negatif çıktığı duyurulmuştu. Ancak Yusuf Günay bugün yaptığı paylaşımda iddialar son verdi. Covid-19 testinin pozitif çıktığını belirten Yusuf Günay şu paylaşımda bulundu: “COVID-19 testim maalesef pozitif çıktı, genel durumum iyi, tedavime devam ediliyor. İyi dileklerini ileten tüm dostlarıma şükranlarımı sunuyorum”. Abdürrahim Albayrak’ın corona virüs testinin pozitif çıkmasında sonra Yusuf Günay’la birlikte Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’e de corona virüs testi yapılmıştı. Mustafa Cengiz’in testi negatif çıkmıştı.

Sarı kırmızılı takımın yönetim kurulu üyelerinden Mahmut Recevik Salı günü yaptığı açıklamada corona virüse yakalandığını bildirmişti. Mahmut Recevik’in açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “Sevgili Dostlar, Evimde karantinadayım, ilaç tedavisine devam ediyorum. İnşallah hep beraber bu işin üstesinden geleceğiz. Lütfen mecbur kalmadıkça evden çıkmayalım.

Galatasaray’da yönetim kadrosunda ortaya çıkan vakalar doğrultusunda alınabilecek kararlarla yöneticilerin hepsinin karantina altına alımasının gündeme gelebileceği söyleniyor.

Fatih Terim’in Son Durumu

Fatih Terim’in yattığı hastanede yapılan açıklamaya göre “Covid-19 testi pozitif çıkan Fatih Terim’in tedavisine başlanmış olduğunu ve klinik bulgularının iyi olduğu tespit edilmiştir. Şu anda hafif öksürük haricinde herhangi bir şikayeti bulunmamaktadır. Hastamızın durumu yakından takip edilmektedir”. Öte yandan Fatih Terim’in kızı Buse Terim’de babasının son durumu ile ilgili açıklama yaptı. Buse Terim yaptığı açıklamada babasının durumunda bir değişim olmadığını belirtti.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı