Gündem

Gazi Üniversitesi Dekanından Canlı Yayın Skandalı !

Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar dün akşam video konferans yöntemi ile öğrencileriyle bir görüşme yaptı. Bu görüşme sonrasında mikrofonu kapattığını sanan ancak kapatamayan Orhan Acar skandal sözlere imza attı. Görüşme sırasında ‘Bu sayede kızların da resimlerini görüyoruz sakın çaktırma’ dediği duyuldu. Odada bulunan diğer kişi ise paniğe kapılarak ‘Öğrenciler bu dediklerini duyarlar’ diyerek uyarıda bulundu. Gelen uyarının ardından Dekan Acar sessizliğe bürünerek bir yorum yapmaktan kaçındı. Ardından kırdığı potu fark ederek kamerada öğrencilere bakarak gülmeye başladı.

Sözleri Büyük Tepki Topladı!

Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı olan Orhan Acar yapmış olduğu açıklamalarla pek çok öğrencinin de tepkisini topladı. Sarf etmiş olduğu skandal sözlerin ardından pek çok öğrencinin sosyal medya hesabı üzerinden konu hakkındaki tepkilerini dile getirdikleri öğrenildi.

Odada başka biri olmasaydı Dekanın uyarı almadan sözlerine devam edeceği ve skandalın boyutunu değiştireceği de tahmin ediliyordu. Acar’ın kırdığı pot sonrasında kameraya bakarak durum karşısında gülmesi ise yeni bir tepkiye daha neden oldu. Skandal sözlerin canlı yayına yansımasının ardından üniversite yönetimi tarafından herhangi bir yaptırımın olup olmayacağı da merak konusu oldu.

Artan tepkilerin ardından Dekan Acar’ın sonrasında bir açıklama yapmaması, özür dilememiş olması da gündeme geldi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı