Gündem

Gelecek Partisi’nin Geleceği Belli Oluyor! 2 İlde Kurucu Başkan Açıklandı!

Gelecek Partisi’nin kurulması için çalışmalar hala devam ediyor. Salgın döneminde askıya alındığı düşünülen çalışmaların hız kesmeden devam ettiği belirlendi. Son yapılan çalışmalar ışığında il il kurucu liderler belirlenmeye başladı. Büyük bir titizlikle yürütülen çalışmalar çerçevesinde partinin iki ildeki kurucu başkanları da açıklandı.

Gelecek Partisi, eski AKP’li Ahmet Davutoğlu’nun partiden istifa etmesinin ardından şekillenmeye başladı. Yeni bir parti kurmak ve siyasete yeni bir soluk getirmek için kolları sıvayan Ahmet Davutoğlu, süreçle büyük bir titizlikle ilgilenmeye devam ediyor. Gelecek Partisi ismi verilen partide iki il için kurucu başkanlar yapılan değerlendirmelerin ardından sonunda açıklandı. Uşak ve Kars için çalışmaların tamamlandığı öğrenildi.

İki İl İçin Kurucu Başkanlar Kim Olacak?

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamalarla birlikte iki ildeki kurucu başkanların isimlerini açıkladı. Sosyal medyadaki açıklamalarında, ‘Parti Başkanlık Kurulu tarafından bir süredir yapılan değerlendirmelerin ardından iki il için karar verilmiş oldu. Uşak ilimizi için Yücel Yıldız, Kars ilimiz için Yavuz Yazar kurucu başkan olmuştu. Bu sürecin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Ramazan ayının maneviyatı içerisinde çalışmalarımızın bereketli hale gelmesini diliyorum’ dedi.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı