Gündem

İnternet Yavaşladı: Sosyal Medyaya Girilemiyor

İnternet yavaşlaması sonucunda sosyal medya hesaplarına erişim sıkıntısı yaşanıyor. İdlib’te meydana gelen hain saldırı sebebiyle gerçekleştiği düşünülen internet yavaşlaması, web sitelerine de erişmeyi engelliyor.

Gece 12’den itibaren sosyal medya platformları başta olmak üzere pek çok web sitesine erişim sorunu yaşanmaya başlandı. Whatsapp, Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter gibi pek çok site ve uygulamaya ya hiç girilemiyor ya da girilse bile yapılan paylaşımların ve yazılan içeriklerin neredeyse hiçbirine ulaşılamıyor. 

İdlib’te Hain Saldırı: 33 Şehidimiz Var

İdlib’te yaşanan hain saldırı sonrası tüm ülkeyi yasa boğan şehit haberlerinin gelmesiyle internet üzerinde büyük bir yoğunluk yaşanmaya başladı. Gece 12’ye doğru pek çok kişi internetin yavaşlaması durumuyla karşı karşıya kaldı. Twitter, Facebook veya çeşitli haber sitelerinden son duruma dair bilgi almak isteyen pek çok vatandaş hiçbir web sitesi veya uygulamaya ulaşamadığından şikayetçi oldu. 

Hatay Valisi Rahmi Doğan tarafından yapılan açıklamalara göre 33 askerimizin şehit olduğu hava saldırısı sonucunda 32 de yaralı askerimiz mevcut. Hayati tehlikesi bulunmadığı belirtilen yaralı askerlerimizin tedavisi sürüyor.

İnternet Yavaşladı: Sosyal Medyaya Girilemiyor

İnternet Yavaşlamasının Yoğunluk Sebebiyle Yaşandığı Söyleniyor

Sosyal medya yavaşlamasının planlı olduğu söylentileri yayılsa da resmi makamlar tarafından yapılan açıklama yavaşlamanın yoğunluk sebebiyle gerçekleştiği yönünde. Pek çok kişi tarafından İdlib’te yaşanan hava saldırısının detayları ve askerlerimizin durumu merak ediliyor. Bu sebeple internet üzerinden yapılan araştırmaların genel bir yavaşlığa yol açtığı düşünülüyor.

Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, başta yakınları olmak üzere tüm milletimize ise baş sağlığı ve sabır dileriz. Yaralı kurtulan askerlerimize ise acil şifalar diliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı