AstrolojiGündem

İşte Türkiye’yi Bekleyen Süreç!

29 Ekim 1923 Türkiye’nin doğumgünü olarak kabul edilip, doğum haritası buna göre çıkartılır. Türkiye’nin haritasında her ülkeye nasip olmayacak büyük bir su üçgeni vardır. Bu büyük su üçgeni ülkemizin ne kadar bereketli ve verimli olduğunun en büyük göstergesidir. Aynı zamanda bu büyük üçgen ülkemize, her türlü düşmanlığa karşı, koruma sağlar. Tarihine baktığımızda, bunca zamandır yaşadığı iç ve dış olaylar karşısında, birliğinden ve bütünlüğünden ödün vermemesi tesadüf değildir.

Bugüne gelirsek, Mayıs’ın ortasından itibaren bir rahatlama görülse de, Ağustos ve Kasım ayları arasında gündemi meşgul edecek başka bir konu olabilir. Özellikle devletimizi, devlet büyüklerimizi çok yakından ilgilendiren, çok önemli gelişmeler Ağustos-Kasım ayları aralığında kendini gösterecek.

2021 yılında yaşanacak Satürn/Uranüs karesi dünyadaki ekonomik sistemin baştan aşağı değişmesini sağlayacak. Ülke olarak bizi de etkileyecek bu durum özellikle Ocak 2021’de kendisini göstererek bir süreliğine, ekonomik olarak dar boğaza girmemize sebep olabilir. Aynı zamanda 2021 Türkiye’nin bir takım kuruluşlardan ayrılacağı bir yıl olabilir. (NATO gibi) İhracatta ise büyük başarı elde edebilir 2021’de.

İyi haber ise, Türkiye’nin yılı olacak 2022…Yukarıda da bahsettiğim büyük su üçgeni olumlu anlamda tetiklenecek. Balık burcuna geçecek Jüpiter bizi ödüllerine boğacak. Bugüne kadar yapılan mücadelelerin, yapılan yardımların karşılığının alındığı bir yıl olacak. Dünyanın olumlu anlamda en çok konuşulan ülkelerden bir tanesi olacak.

Türkiye doğum haritasındaki olumlu etkileri, 2022’den itibaren yaşamaya başlayacak ve dünyadaki hakettiği konumda yerini alacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı