Gündem

Koronavirüse Yakalandığını Öğrenince İntihar Etti!

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde yabancı olduğu öğrenen bir kişinin bir süredir devam eden şikayetleri sonucunda hastaneye başvurduğu öğrenildi. Yapılan testlerin sonucunda koronavirüse yakalandığı belirlenince hastanede tedavi edilmek üzere çalışmalara başlandı. Bir süre boyunca hastanede tedavi gördü. Durumunun stabil olması ve herhangi bir şikayetinde artış yaşanmaması sonucunda eve gönderildi. Hastanın bir süre boyunca evde karantina altında kalması ve şikayetlerinin artması halinde hastaneye başvurması önerildi.

Çocukları ile birlikte Karaağaç köyünde yaşayan adamın aslında Kırgızistan asıllı olduğu belirlendi. 66 yaşında olan Kazım Aliyev isimli kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastanede bir hafta boyunca tedavi gördüğü ve sonrasında ise eve gönderildiği açıklandı.

Bunalıma Girerek İntihar Etti

Eve geldiği aynı günün akşamında ise yaşadığı süreci kaldıramayarak bunalıma girmesi sonucunda evinde intihar ettiği öğrenildi. Sabah saatlerinde yaşlı adamın cesedi yaşadıkları evin bahçesinde bulunan ahırda bulundu. Kendisini tavana asarak intihar ettiği öğrenildi. Oğlunun Jandarma Komutanlığı ekiplerine haber vermesinin ardından olay yerine ekiplerin gelerek inceleme yaptıkları belirlendi.

Cansız beden üzerinde savcılık tarafından bir inceleme yapıldı. Ardından yaşlı adamın cesedinin otopsi için İstanbul’a gönderildiği açıklandı. Yaşlı adamın karantinada kalması için eve gönderildiği, sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Bu süreçte virüsü eşine ve çocuklarına bulaştırmak istemediği ve ailesinin hastalanmasından korktuğu için bunalıma girdiği ve sonucunda intihar ettiği öğrenildi.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı