Gündem

Meral Akşener de Korona Testi Yaptırdı!

İYİ Parti Genel Başkanı olarak görev yapan Meral Akşener konuştu: Akşener, “Evimde çalışan yardımcım coronaya yakalandı. Biz de testlerimizi yaptırdık. Şükür sonuç negatif çıktı. Büyük bir tedirginlik yaşamıştık. Ama merak etmeyin iyiyiz.” dedi, aldığı corona önlemlerine dikkat çekti.

İYİ Parti Genel Başkanı olarak görev yapan Meral Akşener, hemen yarın seçim olacakmış gibi il ve ilçeleri geziyor, genel olarak esnaf ziyaretleri yapıyor, izlenimlerini de grup toplantılarına aktarıyor, milletvekilleri de önergelerde bulunuyordu.

Salgın Türkiye’ye ulaştığında “Bana bir şey olmaz” diyerek kulak ardı etmedi. Uyku düzenini de, beslenmesini de değiştirdi. Görüşmelerinde ağırlıklı olarak teknolojiyi kullandı. Evden çıkması gerektiğinde “sosyal mesafe” kuralını uyguladı.

Kendi Evimde 20 yıldır sigortalı olarak çalışan yardımcım Covid-19 belirtileri göstermesi üzerine hemen hastaneye götürüldü ve yapılan testler sonrasında testi pozitif çıktı. Biz de yeniden test yaptırdık, sonuçlarımız negatif çıktı.

Akşener: “Kendimi Karantinaya Aldım!”

Akşener’in corona virüsü testi negatif çıkmasına rağmen, tedbirleri elden bırakmadı. Eşi Tuncer Akşener ile birlikte kendisini İstanbul’daki evinde karantinaya aldı.

Sosyal mesafeye özellikle dikkat ettiği gibi, Evinde ekmeğini de kendisi yapıyor ve torunu ile Görüntülü konuşuyor.

Çok Şükür Dünden Çok Daha İyiyiz

Bu durumu ilk öğrenince büyük tedirginlik yaşadığını belirten Akşener, sözlerine şöyle devam etti:

  • Yardımcımın durumu gayet iyi, kendi evinde karantinada şuan. Biz de eşimle çok şükür iyiyiz, her şey yolunda gidiyor, kimse bizi merak etmesin. Geçen ay torunum Ayda dünyaya geldi onunla görüntülü konuşmaya devam ediyoruz.
  • Ama salgın sebebiyle maalesef göremiyoruz, ona çok üzülüyoruz. Biz de o dönemde tedirginlikler yaşadık. Ama bunu binlerce vatandaşımız da yaşadı, yaşamaya devam ediyor. Eğer sonuç pozitif çıkarsa nasıl bir yol izleriz, onu eşimle konuştuk.
  • Sonuç olarak bugün itibarıyla 25 bine ulaşan corona virüsü kapmış vatandaşımızın yaşadığı süreci yaşayacaktık.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı