Gündem

MNG Kargo’dan Skandal Hareket! Taşıdığı Köpek Mamasının İçine Çivi Attı!

Bir taşımacılık şirket olan MNG kargo hakkında gelen şikayetlere bir yenisi daha eklendi. Bu sefer videoyla ispatlanan süreç sosyal medyada da çeşitli tartışmaların fitilini ateşledi. MNG Kargo tarafından taşınan ve sokak hayvanlarına dağıtılması beklenen paketin içerisinden çivilerin çıkması, bilerek yapılan bir hareket olarak yorumlandı.

Bir kadın tarafından çekilen videoda taşımacılık şirketine edilen sitemler ve şikayetler de gözlerden kaçmadı.

Kargo Şirketi Henüz Açıklama Yapmadı

Sokak köpeklerini beslemek için alınan kilolarca köpek maması MNG kargo şirketi tarafından taşınıyordu. Taşımacılık sırasında yaşanan bir karışıklık ve kaza sonrasında mama poşetlerinin yırtıldığı ve bu sebepten ötürü başka bir çuvala konduğu görüldü.

Yeni bir çuval içerisinde gönderilen mamaları kontrol eden kişiler ise gördüklerine inanamadılar. Sokak köpekleri için dağıtılacak mamanın içerisinden çiviler ve vida parçaları çıktı. Elle yapılan kontroller kayıt altına alındı.

Videoda ucu son derece sivri, hayvanları yaralamaya yönelik atılmış olduğu düşünülen vidalar da gösteriliyordu. Bu mamaların paketinden çıkarılarak başka bir çuvala konduğu ve ardından içerisinde hayvanları öldürmeye yönelik bu tür bir hareketin sergilendiği belirtildi.

Videoyu paylaşan kişi ise duruma isyan etti. Açıklamalarında ‘Biz bu paketin içerisinden sabahtan beri vida parçaları ayıklıyoruz. Bu mamaları köpeklerimiz yiyecek. MNG kargo ile defalarca sorun yaşadık. Bu hayvanlar çivileri yutsaydı bunun hesabını kim verecekti. Hayvanlara bilerek suikast düzenliyoruz’ dedi. Konu hakkında kargo şirketinden gelen tüm tepkilere rağmen henüz bir açıklama gelmedi.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı