Gündem

Müjde Ar Koronavirüs’e Yakalandı İddiası

Oyuncu Müjde Ar’ın korona virüse yakalandığı iddia edildi. Müjde Ar’ın korona virüse yakalandığı iddiası üzerine eşinden açıklama geldi. 

Tüm dünyada büyük bir endişe ile takip edilen korona virüs salgını ne yazık ki ülkemizde de yayılmaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 8 Nisan 2020 koronavirüs vaka ve can kaybı sayılarını paylaştı. Verileri Twitter üzerinden paylaşan Koca, bugün de vaka sayılarının bulunduğu tabloya yer verdi.Türkiye’de koronavirüsten 87 ölüm daha gerçekleşti. Böylece toplam can kaybı 812 oldu. Bakan Koca yeni vaka sayısının 4.117 olduğunu belirtti.

Ülkemizde koronavirüs vakaları artmaya devam ederken oyuncu Müjde Ar’ın yeni tip koronavirüs’e yakalandığı iddia edilmişti. Bu iddia oyuncunun eşi Ercan Karakaş tarafından yalanlandı. 

Müjder Ar’ın Eşi Açıklama Yaptı

Ercan Karakaş yaptığı açıklamada, oğlu Devrim Karakaş’ın Covid 19 test sonucunun 15 gün önce pozitif çıktığını belirtti. Ercan Karakaş, ‘Zorunlu açıklama’ başlığıyla yaptığı açıklamada, “Bugünlerde sosyal medyada ve basında yer alan eşim Müjde Ar’ın Koronavirüs’e yakalandığına dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır. 15 gün önce oğlum Devrim Karakaş’ın Covid-19 test sonucu pozitif çıkmış olup, evindeki tedavisi sonrası sağlığına kavuşmuştur.” dedi. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı