Gündem

Ozan Güven’in Darp Ettiği Deniz Bulutsuz’un Evine Sığındığı Tanık Konuştu!

Ozan Güven ile sevgilisi Deniz Bulutsuz arasınd aaşanan darp iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Bunun ardından olayın sıcaklığı geçtikçe yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. İkilinin yakın arkadaşları olan ve o gecede birlikte yemek yedikleri Erdem Oraylı ilk kez konuştu. Olayın hemen ardından görgü tanığı olarak ifade ediliyordu.

Görgü İfadesi İlk Kez Olay Gecesini Anlattı!

ozan güven

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz savcılığa karşılıklı olarak suç duyurusunda bulunmuşlardı. İkili de birbirleri tarafından darp edildiklerini ifade etmişlerdi. Deniz Bulutsuz sosyal medyada gözünün görmüş olduğu hasarı ortaya koymak için bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafın ardından Ozan Güven’de bir Fotoğraf paylaştı.

O gece yemekte birlikte oldukları bilinen Erdem Oraylı bir iş için kutlama yaptıklarını ve birlikte keyifli vakit geçirdiklerini anlattı. Olay gecesini anlatan Erdem Oraylı ‘o gece büyük bir iş için kutlama yaptık. Herkes çok keyifliydi. Ama zaman zaman ikisi arasında kıskançlık yüzünden tartışmalar çıkıyordu. O gün Ozan Güven, Deniz Bulutsuz’un eski dönemlerde fotoğrafını çeken eski erkek arkadaşını gündeme taşıyarak biraz huysuzluk çıkardı. Ardından eve gittik. Gece saatlerinde Deniz Bulutsuz geldi ve korkunç haldeydi. Çenesinin altında yara bandı vardı. Tişörtü kan içerisindeydi. Kollarında ve bacaklarında da morluklar vardı. Sonra ağlamaya başladı’ dedi.

Ortaya çıkan ve ifade veren görgü tanığının bu açıklamalarının dava sürecinin seyrini değiştirmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı