GündemSpor

Rüştü Reçber’den Sevindiren Haber Geldi!

Koronavirüs salgını ülkemize geldiği andan itibaren pek çok kişiyi olumsuz etkiledi. Her geçen gün ölü ve vaka sayısı artmaya devam ediyor. Henüz hastalıkla mücadelede salgının önüne geçilecek bir ilaç ya da tedavi bulunmuş değil. Bilim insanları tarafından çalışmalar devam ediyor. Ünlü isimler de hastalığa yakaladıklarını açıklamışlar ve büyük üzüntüye neden olmuşlardı.

Milli kaleci Rüştü Reçber geçtiğimiz hafta hastalığa yakalandığını açıklamıştı. Eşi Işıl Reçber’in yurtdışından geldikten sonra 14 gün kuralına uymadığı ve bu süreçte hastalığı eşine bulaştığı iddia edilmişti. Ancak eşi ve çocuklarının test sonuçlarının negatif çıktığı belirtildi.

Rüştü Reçber Hastaneden Taburcu Edildi

rüştü reçber taburcu

28 Mart tarihinde hastalığa yakalandığı öğrenilen ve hemen tedaviye alınan milli kaleci 10 günlük tedavinin ardından şikayetlerinin son bulması ve genel sağlık durumunun iyi olması nedeniyle taburcu edildi. Fenerbahçe, Barcelona ve Beşiktaş formaları giyen milli kaleci aktif olarak Türkiye Futbol Federasyonu içerisinde Futbol Gelişim Koordinatörü olarak görev alıyordu.

Geçtiğimiz günlerde milli kalecinin sağlık durumunun bozulmasından dolayı yoğun bakıma alındığı yönünde çeşitli haberler gündeme gelmişti. Işıl Reçber sosyal medyada yaptığı açıklamalarda eşinin yoğun bakımda tedavi gördüğünü ve sağlık durumunun stabil olduğunu belirtti. Bugün gelen haberler ise sevindiriciydi. Milli futbolcunun tedaviye cevap verdiği ve sağlık durumunun düzeldiği açıklandı. Bugün itibariyle Rüştü Reçber hastaneden taburcu edilerek evine gönderildi. Bundan sonraki dönemde de evde tedavisine devam edileceği ve evde kalmaya devam edeceği belirtildi.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı