Gündem

Hayatının Baharında, Coronavirüs Onu da Vurdu!

Son Dakika! Hayatının Baharında, Coronavirüs Onu da Vurdu!

Dilek Tahtalı (33), Coronavirüs hastalığına yenik düştü ve yaşamını  yitirdi. CHP 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal’ın yeğeni olan Tahtalı, Coronavirüs ile savaşamayarak hayata gözlerini yumdu. Acıbadem International Hastanesi’nde görev yapan Dilek Tahtalı’nın 10 Mart’ta Coronavirüs salgınına yakalandığı öğrenildi. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan Tahtalı, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti. Ailesinin 12 gündür karantina altında tutulduğu fakat aile bireylerinde Covid-19 virüsüne rastlanmadığı da edinilen bilgiler arasında.

Hayatının Baharındaydı

33 yaşında aramızdan ayrılan Dilek Tahtalı, sevenlerini ve çalışma arkadaşlarını yasa boğdu. Öte yandan İstanbul’lular da bu acı haber karşısında daha da tedirgin olmaya başladılar. Ölüm belgesinde bulaşıcı hastalıktan vefat ettiğine dair bir ibareye yer verilirken, Tahtalı’nın cansız bedeni memleketi Amasya’nın Beden Köyü’nde toprağa verileceği ifade edildi.

Köy Derneğinden Taziye Mesajı

İstanbul Beden Köylüler Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin sosyal medyada yaptığı paylaşım yürekleri burktu. Yaşanan bu elim hadiseden dolayı çok üzgün olduklarını söyleyen köy derneği, Coronavirüs yüzünden  yeni ölümlerin yaşanmamasını temenni ettiklerini, hastalara acil şifalar dilediklerini bildirdi. Dilek Tahtalı’nın yarın köy mezarlığında defnedileceği bilgisini aktaran İstanbul Beden Köylüler Sosyal Yardımlaşma Derneği, sevenlerine ve köyde yaşayan tüm vatandaşlara baş sağlığı diledi. İsmail ve Şenel Tahtalı çiftinin biricik kızı Dilek Tahtalı’nın yarın köy mezarlığında toprağa verileceği açıklandı. Yaşanan bu acı olay İstanbul’luları da üzerken, yeni ölümlerin olup olmayacağı yönündeki endişelerin artmasına sebep oldu. Bilançonun daha da ağırlaşmaması için alınan tedbirler artırılmaya devam ederken, sosyal medyada Dilek Tahtalı için taziye mesajları paylaşılmaya başlandı. Vatandaşlar durumun ciddiyeti konusundaki endişelerini dile getirirken, Dilek Tahtalı’ya rahmet, sevenlerine de baş sağlığı diledi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı