Gündem

Survivor 2020 – Acun Ilıcalı Neden Ünlüler Takımı’na Öfkelendi?

Ünlüler Takımı’na Acun Ilıcalı‘dan büyük tepki geldi , Ünlüler Takımı’ na adete öfke püskürdü.

Yeni bölüm fragmanının yayınlandığı Survivor 2020‘de Acun Ilıcalı, Ünlüler Takımı’na kızarak tepkisini gösterdi.
Ünlüler Takımı’nın yapmış olduğu bu davranışın oyun etiğine hiç uygun olmadığı düşünülmektedir.

Yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında oynanan Survivor 2020 de dokunulmazlık oyunu sırasında Sercan ve takımı arasında tatsız dakikalar yaşandı. Sercan’ ın takım arkadaşlarına karşı istemiyorum diye bağırması sonucu Acun Ilıcalı Ünlüler Takımı’ nın yanına gelerek “Hepiniz ayıp ediyorsunuz, her şeyi ispat edeceğim” diyerek olaya tepkisini göstermiş oldu.

Büyük bir izleme kitlesi olan TV8’de yayınlanan yarışma Survivor 2020‘nin 50. bölümün fragmanı yayınlanmıştı.

Yarışmacılar birbirleri ile kıyasıya yarışırken dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler Takımı’nda gerginlikler yaşandı. İlk olarak tartışma Mert, Sercan ve Ersin arasında yaşanırken tartışmaya Acun Ilıcalı’ da dahil oldu. Acun Ilıcalı’ nın da katılması ile olay bir anda büyüdü.

Sercan oyununu oynadıktan sonra arkadaşlarının yanına gelmesiyle olaylar karıştı. Sercan ”Ritim kaçtı mı gidiyor, her seferinde bu şekilde oluyor. İstemiyorum, tamam bırak. Gelmeyin” dedikten sonra yanına gelen Mert ve Ersin’i itmişti. Ünlüler Takımı’nda seslerin yükselmesi ile Acun Ilıcalı takımın yanına geldi. Acun Ilıcalı takıma:
“Ne oldu abi söyle. Sorun ne merak ettim. Neye itiraz ediyorsunuz? Hepiniz oradasınız hiçbiriniz de duyduğunuzu söylemiyorsunuz. Hepiniz ayıp ediyorsunuz. Her şeyi ispat edeceğim. Yapılan en büyük ayıplardan birisini yaptınız” diyerek Ünlüler Takımı’na sinirini belli etti.

Fragmanda ortalığın neden karıştığı gösterilmedi. Sercan’ ın neden takım arkadaşları ile tartıştığını ve Acun Ilıcalı‘nın bu kadar tepki göstermesinin sebebi ise yayınlanacak olan yeni bölümde ortaya çıkacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı