Gündem

Survivor Yarışmacısı : Gizem Birdan

Survivor izleyicileri yarışmacıların kim olduğunu araştırmaktadır.

Bu sefer de araştırma konusu olarak Survivor Gizem kimdir? sorusu merak ediliyor.

Survivor 2020 yarışmasında Gönüllüler Takımı’nda yer alan Survivor Gizem, parkurda gösterdiği mücadelenin dışında, son birkaç haftadır sürekli eleme potasına gitmesiyle de gündem konusu oluyor.Survivor 2020’de yarışan Survivor Gizem zorlu yarışlar arasında iddialı olan yarışmacılardan birisi.

Survivor Gizem kimdir, kaç Yaşındadır, nerelidir? gibi soruları siz değerli okurlar için toparladık.

Survivor Gizem’in Biyografisi

Survivor 2020 yarışmasında gönüllüler takımına sonradan gelen Survivor Gizem, yarışlarda vermiş olduğu kıyasıya mücadele ile oldukça iyi performans gösteriyor.Survivor Gizem yarışlar da çok hırslı bir şekilde yarışıyor olmasına rağmen arkadaşları onu eleme potasına gönderdi.

Survivor 2020 yarışmacısı olan Gizem Birdan’ın eleme potasına girmesinden sonra hayatı da merak edilen konular arasına girdi.

Survivor 2020 yarışmacısı olan Survivor Gizem kaç yaşındadır? Survivor Gizem nerelidir? sorularının cevabını merak edip araştıranlar için Survivor Gizem Birdan’ın hayatı ile ilgili bilgileri paylaştık.

Survivor Gizem Kimdir?

Survivor 2020 yarışmasında Gönüllüler Takımı’nda bulunan Gizem Birdal 5 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu.

10 yaşında iken Bakırköyspor Kulübü’nde basketbol hayatına adım atan Gizem Birdal kendisini anlatırken şu ifadelere yer verdi.

‘’ 24 yaşıma gelene kadar aktif bir şekilde basketbol oynadım.8. sınıfta Oğuzkaan Koleji’nden burs almaya başladım ve liseyi de Oğuzkaan Koleji’nde tamamladım.

Alt yapım tamamlanınca Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaşma yaptım ve 1 yıl Bursa’da oynadım.

Daha sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu bir şekilde okudum. Üniversiteyi bitirdikten sonra “Kocamın Ailesi” adlı dizide 30 bölüm oyuncu olarak yer aldım.

Kocamın Ailesi dizisinden sonra da 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununu oynadım.En son olarak da “Şahin Tepesi” dizide oynadım.Bu oyunculuklardan başka birkaç reklamda yer aldım.’’ İfadelerini kullandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı